Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Доцентка біологічного факультету Олена Бойка розповіла запорізьким абітурієнтам про переваги навчання в ЗНУ

Доцентка біологічного факультету Олена Бойка розповіла запорізьким абітурієнтам про переваги навчання в ЗНУ

Доцентка біологічного факультету Олена Бойка розповіла запорізьким абітурієнтам про переваги навчання в ЗНУ
02.02.2021 13:48 Все Головні новини Факультети Біологічний Відділ доуніверситетської підготовки, профорієнтації та працевлаштування ZNU Zaporizhzhia National University біологічний факультет співпраця зі школами профорієнтаційна діяльність вступ-2021

Першого лютого 2021 року почалась реєстрація вступників цього року на участь у зовнішньому незалежному оцінюваанні. Водночас продовжується плідна профорієнтаційна робота співробітників нашого ЗВО, зокрема викладачів біологічного факукльтету ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University).

Саме 1 лютого відбулася зустріч доцента кафедри генетики та рослинних ресурсів біологічного факультету, к.б.н. Олени Бойкої з учнями 11 класу Запорізької загальноосвітньої школи № 4. Під час заходу майбутнім абітурієнтам продемонстрували профорієнтаційні ролики щодо освітніх програм біологічного факультету. Також їм надана інформація про сертифікати, необхілні для вступу нав обрані спеціальності цього року.

Олена Бойка розповіла учням про переваги навчання саме в Запорізькому національному університеті. У її виступі йшлося про можливості, які надає ЗВО для своїх студентів, та про те, як відбувається навчальний процес.

Одинадцятикласники під час заходу виявили неабияку зацікавленність в інформації щодо вступу та навчання в Запорізькому національному університеті. Наприкінці зустрічі вони отримали відповіді на всі запитання, які в них виникали.

 

 

 

 

 

Схожі новини