Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Викладачі кафедри інформаційної економіки, підприємництва та фінансів розширюють форми співпраці зі школами міста

Викладачі кафедри інформаційної економіки, підприємництва та фінансів розширюють форми співпраці зі школами міста

Викладачі кафедри інформаційної економіки, підприємництва та фінансів розширюють форми співпраці зі школами міста
03.02.2021 10:35 Все Головні новини Інженерний інститут ЗНУ ZNU Zaporizhzhia National University інженерний навчально-науковий інститут кафедра інформаційної економіки підприємництва та фінансів центр польської культури і мови ім Яна ІІІ Собеського міжнародна діяльність співпраця зі школами

Наприкінці січня викладачі кафедри інформаційної економіки, підприємництва та фінансів інженерного навчально-наукового інституту Запорізького національного університету (ZNU, Zaporizhzhia National University) під керівництвом завідувачки кафедри Наталії Метеленко та за дієвого сприяння керівниці центру польської мови та культури ім. Яна ІІІ Собеського Ганни Макушинської відвідали Запорізьку загальноосвітню школу І-ІІІ ступенів № 49. Співпраця кафедри з цим навчальним закладом розпочалася ще в 2019 році, і з цього часу вона постійно набирає обертів.

Запорізька школа №49 – це не тільки активний учасник грантових програм, різноманітних соціальних проєктів, вона, до того ж, є володарем сертифікату національного рекорду України в номінації «Найбільша кількість уроків добра». А відтепер у школі працюватиме й гурток із вивчення польської мови та культури й планується розвивати партнерські стосунки і з польськими школами.

Відкриття гуртка стало можливим завдяки діяльності кафедри інформаційної економіки, підприємництва та фінансів, а також – центра польської мови і культури ім. Яна ІІІ Собеського. Навчатимуться учні за допомогою дитячих книжок і підручників із вивчення польської мови, які подарували їм Сенат Республіки Польща і Фонд «Допомога полякам на Сході».

Розповідаючи про таку співпрацю зі школами, завідувачка кафедри інформаційної економіки, підприємництва та фінансів Наталія Метеленко зазначила, що це неодмінно стане в нагоді в подальшому формуванні контингенту студентів, які отримуватимуть освіту за програмою подвійних дипломів в інженерному навчально-науковому інституті ЗНУ та в Польщі. А це, своєю чергою, дозволить розширити відносини з навчальними закладами на всіх рівнях освіти.

Педагогічний колектив загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 49; центр польської мови і культури ім. Яна ІІІ Собеського; колектив кафедри інформаційної економіки, підприємництва та фінансів щиро дякують за співпрацю та підтримку добрих справ Сенату Республіки Польща, Генеральному Консульству України в Гданську і особисто пану Lev Zakharchyshyn, Запорізькій міській раді, Фонду «Допомога полякам на Сході» за співпрацю та дієву підтримку їхніх ініціатив.

 

Інженерний навчально-науковий інститут

 

Схожі новини