Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / «Історії успіхів випускників ЗНУ»: вихованка економічного факультету, начальниця відділу кадрів в будівельній компанії ТОВ «АКВАПЛАСТ» Алла Погребець

«Історії успіхів випускників ЗНУ»: вихованка економічного факультету, начальниця відділу кадрів в будівельній компанії ТОВ «АКВАПЛАСТ» Алла Погребець

«Історії успіхів випускників ЗНУ»: вихованка економічного факультету, начальниця відділу кадрів в будівельній компанії ТОВ «АКВАПЛАСТ» Алла Погребець
03.02.2021 13:22 Все Головні новини Відділ доуніверситетської підготовки, профорієнтації та працевлаштування Історії успіхів випускників ЗНУ Факультети Економічний ZNU Zaporizhzhia National University економічний факультет відділ доуніверситетської підготовки профорієнтації та працевлаштування пресслужба проєкт Історії успіхів випускників ЗНУ

У Запорізькому національному університеті (ZNU, Zaporizhzhia National University) триває реалізація масштабного профорієнтаційного проєкту «Історії успіхів випускників ЗНУ». Сьогодні в його рамках пропонуємо інтерв’ю з вихованкою економічного факультету спеціальності «менеджмент освітньої програми управління фінансово-економічної безпеки», начальницею відділу кадрів в будівельній компанії ТОВ «АКВАПЛАСТ» Аллою Погребець.

 - Алло, розкажіть, будь ласка, чому для здобуття вищої освіти Ви свого часу обрали саме економічний факультет ЗНУ? У якому році закінчили навчання?

- По-перше, Запорізький національний університет – провідний науковий та навчальний заклад України, який має найвищий, ІV, рівень акредитації, що означає його високий статус і надання можливості здобуття диплому магістра. По-друге, в університеті я знайшла саме ту спеціальність, яке мене цікавила та яка потрібна була для подальшої кар’єри. По-третє, університет розташований у зручній місцевості, а навчання – це такий процес, який забирає велику частину часу та уваги, тому дуже важливо вчитися саме там, де комфортно й де можна здобути потрібну професійну підготовку.

У 2014 році я отримала диплом бакалавра на Криворізькому факультеті Запорізького національного університету за напрямом підготовки «Менеджмент», а в 2015 році, там же, на Криворізькому факультеті ЗНУ, продовжила навчання та здобула ступінь спеціаліста за спеціальністю «Менеджмент організацій і адміністрування». Але іноді одного диплома не вистачає для формування подальшого життєвого шляху, тому я вирішила вступити до магістратури Запорізького національного університету. Мене дуже зацікавила на економічному факультеті освітня програма «управління фінансово-економічною безпекою». Вагалася я не довго, знаючи, що в ЗНУ маю змогу належним чином розкрити свій особистий потенціал, і вже в 2020 році отримала диплом магістра за цим напрямком.

- Як складалися стосунки iз викладачами?

- Відносини з викладачами були дуже теплі, наша група відчувала себе завжди впевнено, спокійно, тому ми мали більше можливостей для пізнавальної діяльності. Із боку викладачів відчувалося, що стосунки будуються коректно, з повагою до студента, з розумінням індивідуальності. Взагалі, викладачі доброзичливі, намагалися зацікавити своїм предметом, поблажливо ставилися до всіх студентів. Особливо хотілося візначити куратора групи – к.е.н., доцента Ірину Миколаївну Дашко, тому як це дуже чуйна й уважна людина. Взагалі, в ЗНУ більшість викладачів – професіонали своєї справи, які все життя присвятили улюбленій роботі й намагаються передати студентам такий цінний для них досвід.

- Що для Вас було найважчим у студентські роки?

- Найскладнішим для мене було поєднувати роботу та навчання, але в нас була дуже дружна група, мені здається, найкраща на кафедрі, де навчались небайдужі люди, які завжди могли прийти на допомогу, дати пораду й не тільки щодо питань, які стосувались навчання.

- Чим Ви зараз займаєтесь, у якій галузі працюєте та як обрали професію?

- На сьогодні я працюю в будівельній компанії «АКВАПЛАСТ». Моя кар’єра на підприємстві розпочалася з 2008 р., спершу я була менеджером по персоналу, згодом, отримавши диплом спеціаліста в Криворізькому факультеті ЗНУ, я посіла посаду начальника відділу кадрів. 

- Чи стали в пригоді знання, набуті в університеті?

 Так, із магістерською освітою в нас відкривається більше професійних можливостей. Магістри – це досить відповідальні й цілеспрямовані люди, адже їм вистачило стійкості й мотивації провести ще півтора року в університеті, займаючись своєю освітою.

- Які якості мають бути в людини, котра обрала Вашу професію?

- Характерні риси посади кадровика – комунікабельність, організованість, стресостійкість, бажання весь час вчитися, знати  законодавство, стежити за нормативними документами, які весь час змінюються. А головне – доброзичливе ставлення до людей, любов до своєї справи. Начальник відділу кадрів – це людина, яка повинна підтримувати хороший, дружній клімат в своїй компанії, вміти згладжувати конфліктні ситуації, бути уважним до свої співробітникам.

- Вас можна назвати реалізованою людиною?

- Так, я реалізувалась, я вважаю, що кожна людина має потребу в самореалізації. Деякі люди прагнуть реалізації в навчанні, в кар’єрі, але вдається це тим, хто чітко визначає стратегію – шляхи особистісного розвитку й самовдосконалення.

- У чому ще Ви хотiли б реалiзуватися?

- Мені би хотілося спробувати себе в дизайні інтер’єру. Це так цікаво – створювати сприятливу атмосферу, затишок у кожному окремому приміщенні оселі, адже в цій справі важливо креативне мислення й індивідуальний підхід.

- Уявіть, що Вам 80 років, що б Ви розповіли онукам про своє життя?

- Сенс нашого життя визначається нашими мріями, треба мріяти, перетворювати мрію на мету, а мету втілювати в реальність!

 

Ірина Дашко

 

Схожі новини