Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Представники студради ЗНУ нагадали про можливість вибору дисциплін у виші

Представники студради ЗНУ нагадали про можливість вибору дисциплін у виші

Представники студради ЗНУ нагадали  про можливість вибору дисциплін у виші
04.02.2021 09:22 Все Головні новини Органи студентського самоврядування студрада вибіркові дисципліни в межах університету та в межах спеціальності

Активісти органів студентського самоврядування регулярно надають поточну актуальну інформацію щодо можливостей для студентів ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University). Так, ще однією важливою добіркою від студрадаи стало вже традиційне повідомлення про можливість вибору дисциплін у виші.

Варто зауважити, що вибіркові дисципліни – дисципліни вільного вибору студентів для певного рівня вищої освіти, спрямовані на забезпечення загальних та спеціальних (фахових) компетенцій за спеціальністю. Згідно зі ст.62 Закону України «Про вищу освіту», студенти мають право на вибір навчальних дисциплін в обсязі, що становить не менше 25% загальної кількості кредитів ЄКТС. Вибір навчальних дисциплін здійснюється шляхом персонального голосування здобувачів освіти в системі електронного забезпечення навчання Moodle ЗНУ.

Нагадаємо, що перелік дисциплін за вибором формується з двох блоків: вибір дисциплін в межах університету і вибір дисциплін в межах спеціальності.

З 15 січня до 15 лютого - вибір дисциплін в межах університету;

З 01 лютого до 31 березня - вибір дисциплін в межах спеціальності.

Як же обирати вибіркові дисципліни?

З 15 січня на Moodle відправляють електронне повідомлення про необхідність обрати дисципліну в межах університету;

З 1 лютого на Moodle відправляють електронне повідомлення про необхідність обрати дисципліну в межах спеціальності.

1) Зайшовши на сайт, в правому нижньому кутку ви знайдете сторінку «Курси за вибором», де міститься вся необхідна інформація про дисципліни, які приймають участь у виборі, терміни та процедуру його здійснення.

2) Дисципліни ви розташовуєте за пріоритетом: від 1 до останнього, де на 1-му – найбажаніша дисципліна, та зберігаєте зміни.

Якщо ви не зробили вибір, система Moodle призначає дисципліну в автоматичному режимі з урахуванням вибору інших. Мінімальна кількість, з якої формується академічна група для вивчення вибіркових дисциплін: в межах університету – 20 осіб; в межах спеціальності для освітнього рівня бакалавра – 12 осіб, для освітнього рівня магістра – 7 осіб.

Зауважте, якщо група не сформувалась, ви розподіляєтесь відповідно до наступних пріоритетів. До речі, вибіркові дисципліни включається до індивідуального навчального графіку і є обов’язковими для вивчення. Якщо ви вступили на навчання на старші курси, або поновилися/перевелись на навчання до університету, ви можете отримати в деканатах інформацію про вже сформовані групи на вибіркові дисципліни та записатись до них на підставі особистої заяви на ім’я проректора з науково-педагогічної та навчальної роботи, яка подається до навчального відділу.

 

Студрада ЗНУ

Схожі новини