Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / В Економіко-правничому фаховому коледжі провели дебати кандидаток на пост голови студради коледжу

В Економіко-правничому фаховому коледжі провели дебати кандидаток на пост голови студради коледжу

В Економіко-правничому фаховому коледжі провели дебати кандидаток на пост голови студради коледжу
08.02.2021 14:27 Все Головні новини Коледжі та філії Економіко-правничий коледж ZNU Zaporizhzhia National University Економіко-правничий фаховий коледж студентське самоврядування вибори голови студентської ради дебати

Презентація команд, запитання, полеміка – так у четвер, 4 лютого, в Економіко-правничому фаховому коледжі ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University) відбулися традиційні дебати кандидаток на посаду голови  студентської ради перед виборами. Цього року конкурують студентка 2 курсу спеціальності «Журналістика» Мирослава Косякова та студентка 3 курсу спеціальності «Туризм» Аміна Даніч.

Згідно з регламентом, спершу кандидатки представили склад своїх команд. Так, Мирослава Косякова презентувала команду «Compote», а Аміна Даніч – «Luna Team». Також студентки розповіли про місію, мету, провідні цілі майбутньої діяльності та проєкти, які планують реалізувати в освітньому закладі.

Після цього відбувся блок запитань кандидаток одна одній у форматі чотири запитання – чотири відповіді. Запитання звернені до Аміни Даніч стосувалися, переважно, програми кандидатки. Зокрема, йшлося про те, що в програмі дуже багато проєктів для культурно-масового сектору, але немає чітких дедлайнів, і що є багато проєктів із програми колишнього кандидата. На що Аміна відповіла: «Коледж – окремий підрозділ, ми маємо створювати власні проєкти, на його рівні. Це – наша ціль. Так, у нас є деякі проєкти Жені (колишнього голова студради), які плануємо продовжити, бо не вважаємо їх достатньо реалізованими, проте ми маємо багато новинок».

У своїй програмі Мирослава Косякова зазначила, що здійснюватиме моніторинг якості освіти. Тож перше запитання до Мирослави було про етапи цього процесу, які виокремлює кандидатка.  «Спочатку - моніторинг і збір інформації, потім діалог з викладачами і далі – за ієрархією», - зазначила вона у відповідь.

Нагадаємо, що у 2020 році Мирослава обіймала посаду голови волонтерського сектору. На запитання, як вона модернізуватиме цей сектор, дівчина відповіла: «Чіткі дедлайни, організація роботи та повний контроль - усе це допоможе реалізувати проєкти сектору. Пропонуємо назву – соціальний сектор, адже вона ширша».

Наступним блоком дебатів стали відповіді на запитання з гугл-форми, які могли поставити наперед усі охочі студенти.

Для Мирослави вони були продовженням питанням про якість освіти, яку її команда хоче покращити. На запитання: «ким чином будете покращуватись якість освіти та які взагалі є проблеми з цим?»,–  вона відповіла: «Щодо налагодження освітнього процесу, то я як студентка сама бачу проблеми, які мене не влаштовують. Ми будемо співпрацювати з викладачами, радити, як краще проводити «пари». Бо лекції, які читають з листочків, – нудні, викладачі не об’єктивно оцінюють відповіді та багато чого цікавого можна побачити, провівши моніторинг та опитування».

Аміні ж першим поставили запитання про університетські проєкти, які є і в програмі кандидатки, зокрема, навіщо вони потрібні в коледжі.

«Студенти коледжу хочуть і можуть брати участь в проєктах саме коледжу», – вважає Аміна.

Також її запитували про те, що в програмі Аміни дуже багато проєктів та чи реалізує вона їх всі? «Бо кількість не завжди означає якість», – зазначили в гугл-формі студенти.

«У нас багато голів і членів команди, і проєкти будуть не такими масштабними, як ви собі уявляєте. Ми спробуємо це зробити. Якісь, може, не вийде реалізувати, подивимось, на що ми здатні», – підсумувала Аміна Даніч.

Ті, хто бачили програму Аміни, могли відслідкувати створення багатьох Телеграм-ботів. Тож студенти запитали, навіщо їх стільки:

 «Через те, що сайт оновили і неможливо знайти інформацію, ми хочемо зробити бот із потрібними покликанням. Це більш модернізовано для студентів і молоді. Ми вважаємо це більш зручним форматом», – зазначила Аміна.

Найбільше питань, поставлених через гугл-форму, було команді Мирослави про спортивний сектор та про те, чому його немає в програмі кандидатки.

«У нас зовсім інші цілі та пріоритети. Ми більше скеровані на покращення освіти, розвиток студентства, зокрема його активності. І в Положенні про діяльність студентської ради (документ, який регулює діяльність організації) немає пункту, що студентська займається оздоровленням студентів», – відповіла на це Мирослава.

Наприкінці заходу представники коледжу зазначили, що з кожним роком програми кандидатів на посаду голови студентської ради коледжу стають цікавішими, різноманітнішими.

 

Анастасія Ільховська

 

 

 

Схожі новини