Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Близько 50 молодших спеціалістів – випускників Економіко-правничого фахового коледжу зі спеціальностей з менеджменту та туризму отримали дипломи

Близько 50 молодших спеціалістів – випускників Економіко-правничого фахового коледжу зі спеціальностей з менеджменту та туризму отримали дипломи

Близько 50 молодших спеціалістів – випускників Економіко-правничого фахового коледжу зі спеціальностей з менеджменту та туризму отримали дипломи
08.02.2021 16:33 Все Головні новини Коледжі та філії Економіко-правничий коледж ZNU Zaporizhzhia National University Економіко-правничий фаховий коледж випуск менеджмент туризм молодший спеціаліст

Днями в Економіко-правничому фаховому коледжі ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University) відбувся 10, ювілейний, випуск двох груп молодших фахівців – з менеджменту і туризму. Задля дотримання карантинних вимог, їм вручили дипломи почергово.

Випускників привітали директор ЕПФК Олена Грибанова, її заступниця з навчально-виховної роботи Олександра Данілкіна, викладачка англійської мови коледжу Єлизавета Яроцька, куратори випускних груп – Інна Кирилова та Лариса Ніколаєва. На жаль, цього дня на урочистостях не були присутні батьки й друзі – через карантинні обмеження. Проте захід пройшов традиційно на високому рівні, гарний настрій панував в аудиторії і навіть певні нотки суму від прощання із рідним ЗВО не зіпсували його тим, хто сьогодні отримав свої документи про вищу освіту і хто підтвердив свій статус молодшого фахівця.

Звертаючись до молоді, Олена Грибанова побажала їм, носіям сучасних перспективних професій, бути корисними для свого рідного краю й своєї країни. А також запевнила молодих фахівців, що їх чекає Запорізький національний університет, де вони зможуть продовжити здобувати вищу освіту на факультетах, в аспірантурі ЗНУ, а потім молодих викладачів чекає ЕПФК. Адже тут працює вже ціла плеяда колишніх випускників ЕПФК та ЗНУ, формуючи фундамент знань студентів з різних спеціальностей. Серед іншого, молодим фахівцям із туризму Олена Євгенівна побажала розвивати перспективну в Запоріжжі туристичну галузь, зокрема рекреаційний і спортивний туризм, а ще – надавати якісні туристичні послуги всім верствам українського населення.

Цього дня пригадали найяскравіші моменти студентського життя, яке було насичене різноманітними подіями. Адже молодь ЕПФК завжди була активними учасниками різноманітних заходів ЗНУ, зокрема представляли результати своїх досліджень під час університетської конференції «Молода наука», займалася реалізацією різних проєктів, демонстрували свої таланти й ставали переможцями творчих конкурсів і вечорів ЗНУ тощо.

Особливістю цьогорічного випуску молодших спеціалістів ЕПФК є те, що в умовах карантинних обмежень, молоді довелося складати випускний державний іспит дистанційно. Із чим усі вихованці ЕПФК успішно впоралися й наразі отримали свої 20 дипломів молодших спеціалістів із менеджменту, з яких 3 – з відзнакою, а ще – 28 дипломів молодших спеціалістів з туризму, у їх числі – 4 з відзнакою.

Окрім іншого, молодь переглянула онлайн-привітання від інших викладачів ЕПФК, які формували їхні фахові знання, а ще – звернення від деканів факультетів, де чекають на них як на вступників 2021 року. До молоді адресували свої звернення декан факультету фізичного виховання, здоров’я та туризму Микола Маліков і декан факультету менеджменту Ірина Шавкун. Саме під час навчання тут молодь зможе реалізувати свої найамбітніші плани, адже студенти ЗНУ мать можливість всебічно розвиватися протягом усіх років свого навчання – інтелектуально, фахово, творчо, у галузі науки тощо.

Також випуск молодших менеджерів привітав завідувач кафедри бізнес-адміністрування і менеджменту зовнішньоекономічної діяльності, доцент Дамір Бікулов, який викладав їм фахові дисципліни. Він відзначив енергію й ентузіазм цього випуску молодших менеджерів, а ще – запросив продовжити здобувати вищу освіту на цій кафедрі. Свої привітання випускникам також передав генеральний директор ООО «Урожай» Олексій Пучков, який керував діяльністю ДЕК під час складання іспитів випускниками. Він відзначив високий рівень знань студентів ЕПФК, а ще висловив готовність брати на роботу молодих спеціалістів, які добре зарекомендували себе гарно під час виробничої практики.

Свої вітання й слова подяки адресувала молодим фахівцям із туризмознавства й директор регіонального офісу «Anex tour» Наталія Величко, яка виступила у складі екзаменаційної комісії ДЕК. Вона не лише наголосила на високому рівні знань випускників ЕПФК, які вони продемонстрували під час випускних іспитів, але й ще відзначила, що ті гарно проявили себе як фахівці з туризму – під час літньої виробничої практики в Туреччині.

Із рук директора ЕПФК Олени Грибанової випускники отримали свої документи про фахову передвищу освіту, а також грамоти за підписом ректора ЗНУ Миколи Фролова, якими були відзначені найкращі з них. До речі, молоді фахівці цього року отримали дипломи з додатками нового, європейського зразка.

Натомість випускники висловили слова вдячності своїм викладачам й адміністрації коледжу, які багато років поспіль вболівали за кожного зі своїх вихованців, й, окрім фундаментальних знань, дарували їм свою турботу й небайдужість.

Насамкінець студенти та викладачі взяли участь у фотосесії, аби залишити згадки про урочистості з нагоди їхнього випуску.

 

Олена Хлистун

 

 

Схожі новини