Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / В Економіко-правничому фаховому коледжі провели в онлайн-форматі День відкритих дверей

В Економіко-правничому фаховому коледжі провели в онлайн-форматі День відкритих дверей

В Економіко-правничому фаховому коледжі провели в онлайн-форматі День відкритих дверей
15.02.2021 13:12 Все Головні новини Коледжі та філії Економіко-правничий коледж ZNU Zaporizhzhia National University Економіко-правничий фаховий коледж профорієнтаційна діяльність День відкритих дверей вступ-2021

Чотирнадцятого лютого в Економіко-правничому фаховому коледжі ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University) провели День відкритих дверей, на який запросили всіх охочих абітурієнтів - учнів 9 та 11 класів та їх батьків. У такому форматі захід відбувся вперше: він проходив у прямому ефірі на youtube-каналі коледжу «ЕПФК TV».

Під час Дня відкритих дверей абітурієнти та їхні батьки змогли більше дізнатися про умови й особливості цьогорічної вступної кампанії. А також – про переваги навчання в Економіко-правничому фаховому коледжі, про його освітні програми, матеріально-технічну базу, можливості, які відкриваються для саморозвитку й вдосконалення своїх наукових здібностей і творчого хисту перед його студентами, про перспективи продовження навчання на старших курсах вишу для його випускників тощо.

Для майбутніх вступників та їхніх батьків директорка коледжу Олена Грибанова розповіла про освітні можливості коледжу, про особливості викладання в коледжі, як структурному підрозділі ЗНУ, про виховні і спортивні заходи коледжу, про перелік спеціальностей на економічному, педагогічному гуманітарному відділенні та їхні переваги, про нові спеціальності «Початкова освіта» та «Дошкільна освіта». Вона зазначила, що детальну інформацію про всі спеціальності коледжу можна отримати на його сайті: http://epkznu.com

Нагадаємо, що ЕПК – це сучасний коледж, який пропонує для навчання 12 конкурентноспроможних спеціальностей, у якому працює найдосвідченіший колектив педагогів, який у 2020 році відзначений орденом III ступеня Запорізької обласної ради «За заслуги перед Запорізьким краєм». Для його студентів організовано цікаве студентське життя. Також Олена Євгеніївна звернула увагу присутніх на заході, що коледж із 2020 року здійснює набір вступників за освітнім рівнем фаховий молодший бакалавр. Наголосила вона і на досягненнях коледжу: це – відкриття мультимедійних аудиторій, де можна проводити інтерактивні й дистанційні заняття, відкриття 4 комп’ютерних класів за 6 років, сучасна матеріально-технічна база, професійний, молодий, енергійний та ініціативний педагогічний колектив. На думку директорки коледжу, ключ до успіху – це спілкування зі студентами, як в дистанційному форматі, так і під час очного навчання.

Перед майбутніми вступниками виступила і заступниця директорки коледжу з навчально-методичної роботи, відповідальна секретарка Відбіркової комісії ЕПФК Альона Ходаковська, яка розповіла про особливості вступу 2021  року. Вона звернула увагу на умови прийому до закладів фахової перед вищої освіти. Так, прийом документів до ЕПФК ЗНУ буде тривати з 29 червня по 13 липня, вступні випробування – із 14 по 24 липня, оприлюднення рейтингових списків – 27 липня, зарахування за державним замовленням – не пізніше ніж 31 липня, зарахування на контрактну форму навчання – не пізніше ніж 3 серпня. Альона Валеріївна пояснила, які документи (оригінали та копії) необхідні для вступу, які потрібно скласти вступні випробування та письмові іспити на ту чи іншу спеціальність ( обов’язкова українська мова – диктант, за вибором в залежності від спеціальності – історія України, математика, географія), який термін навчання на різних спеціальностях, який ліцензійний набір, як будуть формувати рейтинг вступників (за 4 складниками: бали за іспит з української мови, за другий на вибір іспит, середній бал свідоцтва про базову загальну середню освіту, додаткові бали за підготовчі курси). Загалом, вступні випробування й середній бал свідоцтва про базову загальну середню освіту буде обраховуватись за 200-бальною шкалою. При цьому, вступникам, які зареєстровані в сільській місцевості, конкурсний бал буде підвищено на 5%. Також вступникам нагадали, що відповідно до умов прийому на всі спеціальності, крім спеціальності «Право», передбачені бюджетні місця. Також збільшено кількість бюджетних місць на педагогічні спеціальності.

Крім того, під час заходу йшлося про стратегії ефективної підготовки до вступної кампанії. Так, завідувач підготовчим відділенням Яна Калашнік розповіла про можливості підготуватись до вступних випробувань у коледж на підготовчих курсах. Нагадаємо, що з 9 лютого на базі ЕПФК ЗНУ розпочали роботу тримісячні підготовчі курси, на яких викладають досвідчені педагоги. А з 7 червня стартують одномісячні підготовчі курси, заняття на яких будуть проходити з понеділка по п’ятницю. За результатами складання підсумкових контрольних робіт на підготовчих курсах будуть нараховані додаткові бали (максимально 50 балів – по 25 балів за два предмети). Треба відзначити, що в іногородніх вступників за необхідності буде змога проживати у гуртожитку ЗНУ на час навчання на літніх підготовчих курсах та під час складання вступних випробувань.

Також під час онлайн-заходу представники коледжу надали відповіді на питання батьків і майбутніх вступників, наприклад, щодо практичної складової в освітньому процесі, умов вступу, вартості підготовчих курсів, формату іспитів, прохідного балу, програми вступних випробувань, рейтингового оцінювання, кількості бюджетних місць на  різні спеціальності тощо. Так, директорка коледжу Олена Грибанова відповіла на питання батьків і вступників щодо термінів навчання, вартості навчання (ціни будуть затверджені орієнтовно в квітні-травні), практичного складника в освітньому процесі, можливостей працевлаштування, про наявність державного замовлення та про можливість перехресного вступу після завершення коледжу.

Крім того, абітурієнти мали можливість переглянути відеоролики з виступами викладачів коледжу, а також його студентів і випускників різних спеціальностей. Вони розповіли про переваги й особливості навчання в ЕПФК і про студентське життя.

Переглянути запис Дня відкритих дверей в ЕПФК можна за покликанням: https://www.youtube.com/watch?v=eYcxkK15toI

 

 

 

 

Схожі новини