Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / У Фаховому коледжі бізнесу та харчових технологій ЗНУ тривають заходи із розвитку навичок комунікації

У Фаховому коледжі бізнесу та харчових технологій ЗНУ тривають заходи із розвитку навичок комунікації

У Фаховому коледжі бізнесу та харчових технологій ЗНУ тривають заходи із розвитку навичок комунікації
16.02.2021 10:16 Все Головні новини Коледжі та філії Торговий коледж ЗНУ ZNU Zaporizhzhia National University Фаховий коледж бізнесу та харчових технологій виховна робота дозвілля гра Мафія

Нещодавно у Фаховому коледжі бізнесу та харчових технологій ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University) провели настільну психологічну гру «Мафія». Гарною традицією для коледжу стало щомісячне проведення вечора настільних ігор. Під час цього заходу де студенти весело та цікаво проводять дозвілля, розвивають власні навички комунікації, інтуїцію, логічне мислення та вміння аргументувати власну думку.

Цього разу учасники гри мали різний досвід участі в «Мафії», і саме ця обставина зробила її цікавою та непередбачуваною. Але, щоб там не говорили, добро завжди перемагає зло, як і в нашій грі – перемогу отримати «мирні мешканці міста». Після гри студенти влаштували чаювання, де поділились власними враженнями та мали можливість поспілкуватись у неформальній атмосфері.

Колектив ФКБХТ зазначає, що його представники добре розуміють усю важливість дотримання картинних заходів безпеки. Саме тому вони відмовились від проведення загальноколеджівських заходів, але не від виховної роботи. Такі ігри допомагають студентам розширити коло контактів, згуртуватись й отримати цінний досвід взаємодії тв корисні навички.

 

 

 

 

Схожі новини