Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Міністерство освіти і науки України надає Запорізькому національному університету доступ до ScienceDirect eBooks

Міністерство освіти і науки України надає Запорізькому національному університету доступ до ScienceDirect eBooks

Міністерство освіти і науки України надає Запорізькому національному університету доступ до ScienceDirect eBooks
16.02.2021 16:04 Все Головні новини ZNU Zaporizhzhia National University наукова бібліотека наукова діяльність вебінар платформа Scopus ScienceDirect

ScienceDirect – одна з найбільших онлайн колекцій опублікованих наукових досліджень від видавництва Elsevier. За передплатою Міністерства освіти і науки України, що діє з 1 січня 2021 р. до 31 грудня 2021 р., Запорізький національний університет (ZNU, Zaporizhzhia National University)  має доступ до ScienceDirect eBooks. Доступ до платформи ScienceDirect з університетської мережі здійснюється автоматично за обліковим записом до бази Scopus.

Платформа ScienceDirect дає змогу викладачам, дослідникам та студентам отримати нові знання із понад 35 000 міждисциплінарних книг, що містять досвід 47 000 авторів, від нашої першої книги, опублікованої в 1896 році, та до найновіших назв, у тому числі: 39 000+ електронних книг, 200+ основних довідників, 6 500+ серійних та довідкових видань, 200+ підручників, 330 000+ тематичних сторінок, 500+ журналів Золотого Відкритого доступу.

Протягом 2021 року команда співробітників Elsevier буде проводити віртуальні тренінги – в режимі реального часу з доступом до записів – щоб допомогти навчитися інтегрувати ScienceDirect у свій робочий дослідницький процес та з широкого кола інших тем: Поради щодо ефективного та продуктивного використання ScienceDirect; Як опублікувати книгу з Elsevier; Літня академія ScienceDirect.

Дізнатись більше про заходи, розроблені спеціально для України, включно з тренінгами, семінарами та конференціями, можна з відповідного розділу порталу Online Training Hub for Central and Eastern Europe

Щоб допомогти максимально ефективно використати доступ до ScienceDirect, команда Elsevier запрошує науково-педагогічних працівників, студентів, аспірантів ЗНУ приєднатися до заходу "ScienceDirect – доступ та ознайомчий вебінар", який познайомить з:

–     командою співробітників Elsevier, яка прагне підтримати вас;

–     вмістом, який ви знайдете на ScienceDirect, включно з книгами, довідниками, підручниками, журналами Відкритого доступу тощо;

–     сайтом для навчання та підтримки з ScienceDirect, який був розроблений спеціально для українських установ.

Коли: 17 лютого 2021 р., середа, 11:00-12:00

Де – за покликанням:

https://elsevier.zoom.us/j/98206650761?pwd=cnY3SzNwOWhWMEpIeVVRRmVGSHZLdz09

Приєднання до інтернет-спільноти Elsevier Ukraine у Facebook https://www.facebook.com/ElsevierUkraine/ надає можливість буди в курсі нового, вдосконалень, навчальних заходів, ділитися своїми коментарями та отримати відповіді на питання.

Із питань доступу до Scopus, ScienceDirect та вебінарів звертайтесь до наукової бібліотеки на email: lib@znu.edu.ua або до зали електронних ресурсів (навч. корпус № 2, к. 126).

 

Наукова бібліотека

 

 

 

Схожі новини