Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Запорізький гідроенергетичний фаховий коледж ЗНУ запрошує майбутніх абітурієнтів та їхніх батьків на День відкритих дверей

Запорізький гідроенергетичний фаховий коледж ЗНУ запрошує майбутніх абітурієнтів та їхніх батьків на День відкритих дверей

Запорізький гідроенергетичний фаховий коледж ЗНУ запрошує майбутніх абітурієнтів та їхніх батьків на День відкритих дверей
17.02.2021 15:41 Все Головні новини Відділ доуніверситетської підготовки, профорієнтації та працевлаштування Коледжі та філії Запорізький гідроенергетичний коледж ЗНУ ZNU Zaporizhzhia National University Інженерний навчально-науковий інститут Запорізький гідроенергетичний фаховий коледж день відкритих дверей

Завершуючи навчання в школі, молодь замислюється над питанням ким стати, чим займатися, де реалізувати себе. У представників ВСП «Запорізький гідроенергетичний фаховий коледж» Запорізького національного університету (ZNU, Zaporizhzhia National University) є відповідь на ці питання, бо в коледжі дійсно існує дуже широкий спектр напрямків отримання освіти з перспективою успішного працевлаштування. Щоб абітурієнти-2021 змогли якомога більше дізнатися про вступ до коледжу і навчання в ньому, 27 лютого о 10.00 Запорізький гідроенергетичний фаховий коледж ЗНУ гостинно відчинить двері для старшокласників, випускників професійно-технічних закладів освіти та їхніх батьків.

Наприклад, після закінчення навчання за спеціальністю «Прикладна механіка» можна працювати електромеханіками, а на випускників спеціальності «Галузеве машинобудування» чекають посади механіка авто- та підйомної техніки тощо. Випускники спеціальності «Теплоенергетика» – це майбутні теплотехніки, спеціалісти з енергозбереження, а за спеціальністю «Гідроенергетика» навчаються механіки гідроенергетичного обладнання.

Освіта за спеціальністю «Видавництво та поліграфія» відкриє перед випускниками світ реклами, поліграфічного виробництва, вони можуть працювати дизайнерами поліграфічної продукції та Web-дизайнерами. Серед посад, які можуть займати випускники спеціальності  «Будівництво та цивільна інженерія» – будівельник-гідротехник, технік зі збереження мікроклімату будівель і споруд.

Якщо студент навчався за спеціальністю «Облік і оподаткування», він може працювати бухгалтером та аудитором, займатися експертною оцінкою майна. Випускники спеціальності «Фінанси, банківська справа та страхування» мають можливість розпочати кар’єру як кредитний і митний інспектор, дилер (продавець) цінних паперів. Студенти спеціальності «Маркетинг» – це майбутні техніки відділів маркетингу, брокери, дилери. А здобута освіта за спеціальністю «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність» відкриє шлях до стабільного «завтра» фахівцям із корпоративного управління, технікам з планування, технікам-програмістам.

Усіх, кого зацікавили такі кар’єрні можливості, представники коледжу запрошують завітати на День відкритих дверей.

Учасники заходу зможуть познайомитися з адміністрацією коледжу та його викладачами; дізнатися, чому Запорізький гідроенергетичний фаховий коледж на сьогодні є одним з провідних закладів освіти в Запоріжжі, й ознайомитися з його історією. Гості отримають інформацію про перспективи працевлаштування випускників і, звичайно, про можливість продовжити освіту в Запорізькому національному університеті.

Особлива увага приділятиметься вступній кампанії-2021,зокрема, формам іспитів і строкам їхнього проведення як для випускників 9-х класів, так і для тих, хто отримав повну загальну середню освіту, а також для кваліфікованих робітників. А оскільки до початку вступної кампанії ще є час, абітурієнти дізнаються як підвищити свій рівень знань та навичок на підготовчих курсах у ЗГЕФК ЗНУ, і які ще переваги крім достатнього рівня знань їм надасть навчання на курсах.

Запрошуємо всіх, хто зацікавлений в успішному майбутньому, на День відкритих дверей у ВСП «Запорізький гідроенергетичний фаховий коледж» 27 лютого о 10.00. Не втрачайте реальний шанс отримати не лише актуальну та корисну інформацію стосовно вступу, а й відчути себе частиною дружньої родини коледжу.

Захід відбудеться за адресою: м. Запоріжжя, вул. Мінська, 10. Проїзд міськими видами транспорту: тролейбус №№ 1, 3, маршрутне таксі - №№ 15, 46 та 93 до зупинки «Палац культури ЗТЗ».

Шановні відвідувачі, пам’ятайте про необхідність користуватися захисними масками. Чекаємо на вас!

 

Інженерний навчально-науковий інститут

 

Схожі новини