Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / В інженерному інституті відбудуться вибори голови студентської ради

В інженерному інституті відбудуться вибори голови студентської ради

В інженерному інституті відбудуться вибори голови студентської ради
18.02.2021 17:10 Все Головні новини Інженерний інститут ЗНУ Інженерний навчально-науковий інститут вибори голови студентської ради студентське самоврядування студентська виборча комісія

Бажаєш зробити життя студентів інженерного навчально-наукового інституту Запорізького національного університету (ZNU, Zaporizhzhia National University) більш насиченим і цікавим? Маєш чітке уявлення, як цього досягти,  та надійну команду? Тоді візьми участь у виборах голови студентської ради інженерного навчально-наукового інституту ЗНУ!

Нещодавно студентська виборча комісія оприлюднила інформацію про вибори голови студентської ради інженерного навчально-наукового інституту, які відбуватимуться в три етапи: звітна конференція, дебати та вибори.

Днями про результати роботи студентського сенату інституту звітував виконуючий обов’язки його голови Владислав Тупіков, тож позаду перший етап виборчої кампанії. А нині вже всі бажаючи можуть подавати заяви для участі у виборах голови студентської ради. Зробити це потрібно до 24 лютого.

Щоб стати офіційно зареєстрованим кандидатом, необхідно подати до студентської виборчої комісії заяву про участь, автобіографію, програму та склад команди, з якою кандидат йде на вибори, а також довідку про відсутність академічної заборгованості (повторний курс також вважається заборгованістю).

Документи подаються в електронному вигляді за покликанням: http://t.me/anastasiya_dm. А як саме вони мають бути оформлені, можна дізнатися на сторінці: http://t.me/wikisvk_bot або Wiki СВК@wikisvk_bot.

Наступний етап виборів, і, вондочас, – найцікавіша частина передвиборчої кампанії, – це дебати. Вони відбудуться не раніше, ніж за два тижні після звітної конференції. Шановні студенти, не проґавте цей найважливіший етап передвиборної кампанії! Саме під час дебатів ви зможете не лише дізнатися програму кандидатів, а й поставити будь-які цікаві для вас питання стосовно подальшої діяльності ради.

І, нарешті, вибори! Вони відбудуться не раніше, ніж за тиждень після дебатів. Отже, шановні студенти, ваше майбутнє в ваших руках! Зробіть виважений вибір, і тоді ваше студентське життя буде по-справжньому незабутнім, сповненим цікавими заходами та науковими дослідженнями! А кандидатам хотілося б побажати, незалежно від того, потраплять вони до студентської ради інженерного навчально-наукового інституту ЗНУ чи ні, завжди бути ініціативними, небайдужими та сміливими. Активно працювати задля втілення в життя безлічі творчих ідей, якими завжди славилися студенти Інженерки!

 

Інженерний навчально-науковий інститут

 

 

 

Схожі новини