Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Викладачі кафедри генетики та рослинних ресурсів розповіли оріхівським старшокласникам про переваги навчання в ЗНУ

19.02.2021 11:28 Все Головні новини Факультети Біологічний Відділ доуніверситетської підготовки, профорієнтації та працевлаштування ZNU Zaporizhzhia National University біологічний факультет відділ доуніверситетської підготовки профорієнтації та працевлаштування профорієнтаційна діяльність співпраця зі школами

Сімнадцятого лютого викладачі кафедри генетики та рослинних ресурсів біологічного факультету ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University) докторка сільськогосподарських наук, доцентка Ірина Полякова, кандидатка біологічних наук, доцентка Олена Бойка під керівництвом завідувача кафедри, доктора біологічних наук, професора Віктора Ляха провели зустріч в online-форматі з учнями 10-11 класів Оріхівської гімназії № 1 «Сузір'я» (м. Оріхів, Запорізька обл.).

Під час заходу викладачі біологічного факультету ознайомили присутніх із таким напрямком біології, як генетика, який на сьогодні найбільш динамічно та швидко розвивається, та запропонували отримувати сучасні знання за ОП «Генетика» у Запорізькому національному університеті. Учні дізналися про особливості навчання на біологічному факультеті, походження практики, можливості працевлаштування для його випускників. Йшлося і про можливості для саморозвитку, створені для студентів ЗНУ, про початок наукової кар’єри ще на студентській лаві тощо.

Також під час онлайн-зустрічі йшлося про особливості цьогорічної вступної кампанії, зокрема порадили завітати на безкоштовні тренінги з написання ЗНО, які пройдуть на базі ЗНУ в березні. Крім того, старшокласники отримали відповіді на всі актуальні для них питання, пов’язані зі вступом до ЗВО та навчанням у ньому.