Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Запорізьких школярів запросили вступати на біологічний факультет ЗНУ

Запорізьких школярів запросили вступати на біологічний факультет ЗНУ

19.02.2021 14:28 Все Головні новини Факультети Біологічний Відділ доуніверситетської підготовки, профорієнтації та працевлаштування ZNU Zaporizhzhia National University біологічний факультет відділ доуніверситетської підготовки профорієнтації та працевлаштування профорієнтаційна діяльність співпраця зі шк

Сімнадцятого лютого відбулася профорієнтаційна online-зустріч на базі платформи zoom доктора біологічних наук, професора кафедри хімії біологічного факультету Запорізького національного університету (ZNU, Zaporizhzhia National University) Олександра Бражка з учнями старших класів ліцею «Перспектива».

Під час онлайн-заходу Олександр Анатолійович проінформував майбутніх абітурієнтів щодо умов до вступу до вишу та щодо особливостей навчання на кафедрі хімії Запорізького національного університету.

Учні розпитували про рівні підготовки студентів як кваліфікованих хіміків, про освітній процес. Також їх цікавило працевлаштування випускників, оплата навчання та наукова робота кафедри.

Наприкінці заходу одинадцятикласники висловили подяку Олександру Анатолійовичу за можливість познайомитися з біологічним факультетом ближче та отримати відповіді на свої запитання.