Університет Абітурієнту Навчання Наука Міжнародна
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Вихованка ЕПФК ЗНУ Анастасія Бризгіна – серед переможців чемпіонату Асоціації балканських легкоатлетичних федерацій

22.02.2021 14:56 Все Головні новини Коледжі та філії Економіко-правничий коледж ZNU Zaporizhzhia National University Економіко-правничий фаховий коледж легка атлетика спорт перемога

Випускниця Економіко-правничого фахового коледжу ЗНУ(ZNU, Zaporizhzhia National University), представниця Федерації легкої атлетики Запорізької області Анастасія Бризгіна – серед переможців чемпіонату Асоціації балканських легкоатлетичних федерацій (ABAF), що проходив у Стамбулі.

У складі української естафети 4×400 м, до якої увійшли Аліна Логвіненко, Вікторія Ткачук, Анастасія Бризгіна, Анна Рижикова, запорізька спортсменка  виграла змагання з результатом 3:38.16. Крім того, в індивідуальних змаганнях із бігу на 400 м Анастасія Бризгіна стала четвертою (з часом 53.74 с). Ще одна представниця Запорізької області Анастасія Рємєнь стала п’ятою на 800-метрівці (результат 2:08.18).