Університет Абітурієнту Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Вебінари для науковців ЗНУ: як використовувати бази даних Scopus, Scival, ScienceDirect та інші електронні ресурси

Вебінари для науковців ЗНУ: як використовувати бази даних Scopus, Scival, ScienceDirect та інші електронні ресурси

Вебінари для науковців ЗНУ: як використовувати бази даних Scopus, Scival, ScienceDirect та інші електронні ресурси
01.03.2021 14:24 Все Головні новини ZNU Zaporizhzhia National University наукова бібліотека наукова діяльність міжнародні наукометричні бази вебінари

Міністерство освіти і науки України передплатило доступ до електронних ресурсів компанії «Elsevier»: наукометричної бази даних Scopus – до 31 травня 2021 р., до повнотекстової бази даних ScienceDirect до 31 грудня 2021 р. Представники компанія «Elsevier» пропонують науковцям, членам редколегій, аспірантам та студентам Запорізького національного університету (ZNU, Zaporizhzhia National University) масштабну програму навчання українською та англійською мовами.

Серія вебінарів англійською мовою пройде в березні на платформі BrightTalk.

Спікерами на вебінарах виступлять фахівці компанії Elsevier Бартломей Вєнцковскі, Кшиштоф Шиманьскі та Кейт Патирак.

Тема: Як легко видавати журнал і охопити широку аудиторію?

4 березня 2021 року, 12:00реєстрація.

Цей вебінар буде корисний для тих, хто зацікавлений у створенні журналу або веде журнал, має намір розширити аудиторію читачів або знайти нові способи представити вміст журналу в інтернеті.

Тема: 20 цікавих речей, які можна виконувати за допомогою інституційного репозитарію

11 березня 2021 року, 12:00реєстрація.

Під час розширення світу цифрової науки одночасно еволюціонувала й роль інтелектуальної власності. Наразі сучасний репозитарій демонструє не лише статті викладачів. Про інші цікаві речі можна спостерігати в репозитаріях Digital Commons.

Тема: Як працювати з авторським профілем і препринтами в Scopus?

18 березня 2021 року, 12:00реєстрація.

У базі даних Scopus є понад 16 мільйонів авторських профілів. Після останніх оновлень Scopus включає також препринти. Під час вебінару учасники дізнаються, як працювати з авторським профілем та препринтами в Scopus, як створюються авторські профілі, яку інформацію можна отримати з профілю автора, які існують препринти та чому вони є в Scopus тощо.

Тема: SciVal для дослідників: співпраця та пошуки партнерів

25 березня 2021 року, 12:00реєстрація.

Під час вебінару йтиметься про міжнародну співпрацю установи, засоби та функціональні можливості, а також про те, як співпраця впливає на ті чи інші показники.

Нагадуємо, тривають вебінари щодо українськомовного інформаційного ScienceDirect hub для розширення знань науковців з використання баз даних Scopus та ScienceDirect. Вебінари проводяться українською та англійською мовами. Їх розклад публікується на Elsevier Online Training Hub bit.ly/3s0Vmn0, там же розміщено записи вебінарів на платформі BrightTalk.

2 березня 2021 р. о 10.00 пройде вебінар Розширте свої горизонти з ScienceDirect українською за попередньою реєстрацією. Спікер – Марина Назоровець.

Більше новин на: https://www.facebook.com/ElsevierUkraine

Із питань доступу до Scopus, ScienceDirect та вебінарів звертайтесь до наукової бібліотеки на email: lib@znu.edu.ua або до зали електронних ресурсів (навч. корпус № 2, к. 126).

 

Наукова бібліотека

 

 

  

Схожі новини