Університет Абітурієнту Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Вебінари від «Clarivate» – для науковців ЗНУ: можливості ресурсів «Web of Science», оцінка здобутків, «Journal Citation Reports»

Вебінари від «Clarivate» – для науковців ЗНУ: можливості ресурсів «Web of Science», оцінка здобутків, «Journal Citation Reports»

Вебінари від «Clarivate» – для науковців ЗНУ: можливості ресурсів «Web of Science», оцінка здобутків, «Journal Citation Reports»
03.03.2021 10:18 Все Головні новини ZNU Zaporizhzhia National University наукова бібліотека наукова діяльність вебінари Web of Science

За передплатою Міністерства освіти і науки України всім закладам вищої освіти та науковим установам для використання в науковій та інноваційній діяльності доступні ресурси та аналітичні інструменти бази «Web of Science» до 31 травня 2021 року за Договором з Компанією «Clarivate». Запорізький національний університет (ZNU, Zaporizhzhia National University), за статистичними показниками Clarivate, є одним із найактивніших користувачів реферативних баз платформи «Web of Science» у 2020 році – 9 місце серед 460 університетів та установ України.

Компанія Clarivate продовжує активне навчання й у березні 2021 року запрошує науково-педагогічних працівників, студентів, аспірантів ЗНУ на серію вебінарів.

Оберіть зручний час, перейдіть за відповідним посиланням, натисніть слово Register, заповніть анкету. Ваші запитання залишені при реєстрації не залишаться без відповіді під час заходу.

За умови прослуховування більш ніж 90 % основного часу вебінару, за три дні після закінчення надсилається електронний сертифікат учасника.

Усі заходи безкоштовні, українською, на платформі WEBEX, у двох повторах: о 10:15 та о 16:15, тривалість одна година.

Вебінари проводить Ірина Тихонкова, к.б.н., експертка з інформаційно-аналітичних ресурсів і навчання компанії Clarivate.

9 березня 2021 р.

Тема: Можливості ресурсів Clarivate для успішної грантової заявки

Тези: Джерела Інформації про грантову підтримку у Web of Science Core Collection. Пошук і аналіз літератури, видань, майбутніх партнерів, джерел фінансування, оцінка власних шансів за допомогою бази. Аналіз ефективності співпраці за допомогою аналітичної системи InCites. Процедури та особливості оцінювання грантових заявок і на що варто звернути увагу при написанні проєкту.

Реєстрація:

10:15–11:15: https://bit.ly/3qgCtf7

16:15–17:15: https://bit.ly/3jFSoB8

10 березня 2021 р.

Тема: Хижацькі видання: розпізнати і не припуститися помилки

Тези: Важливим етапом наукової діяльності є оприлюднення отриманих даних. Але публікація в хижацьких виданнях це втрата результатів, часу, грошей і найголовніше репутації. Упродовж вебінару обговоримо основні типи хижацьких видань, на що варто звернути увагу при доборі видання, як перевірити індексацію видання у Web of Science Core Collection.

Реєстрація:

10:15–11:15: https://bit.ly/3jFKibT

16:15–17:15: https://bit.ly/3qfT82n

11 березня 2021 р.

Тема: Оцінка здобутків і співпраці установ за даними Web of Science Core Collection та InCites

Тези: Складнощі та шляхи подолання пошуку і аналізу публікацій установи. Критерії ефективності співпраці. Визначення лідерів та розробка стратегії розвитку. Створення та підтримання в актуальному стані профілю установи. Пошук партнерів для виконання проєктів.

Реєстрація:

10:15–11:15: https://bit.ly/3qcXVla

16:15–17:15: https://bit.ly/2LDkMa4 

12 березня 2021 р.

Тема: Journal Citation Reports

Тези: Для видань, що індексуються у Science Citation Index Expanded Social Science Citation Index за даними Web of Science Core Collection розраховується імпакт-фактор – показник впливовості видання. Видання відкритого доступу і де можна опублікувати безкоштовно. Journal Citation Reports – колекція видань з імпакт-фактором, що дозволяє аналіз видань певної предметної галузі і окремого журналу, порівняння та збереження списку обраних видань.

Реєстрація:

10:15–11:15: https://bit.ly/3penyAE

16:15–17:15: https://bit.ly/3d5YZnh

Відеозаписи попередніх вебінарів доступні за покликанням: https://www.youtube.com/channel/UCSMJ679M7c78lYA5eu41jYg

Більше інформації: https://discover.clarivate.com/ua_webinars

Із питань доступу до «Web of Science» та вебінарів звертайтесь до наукової бібліотеки, написавши на email: lib@znu.edu.ua

 

Web_of_Science_statistika_vikoristannya_2020_r__k.pdf

 

Наукова бібліотека

 

 

 

Схожі новини