Університет Абітурієнту Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Освітян ЗНУ запрошує Запорізька обласна філармонія на музичні програми

Освітян ЗНУ запрошує Запорізька обласна філармонія на музичні програми

Освітян ЗНУ запрошує Запорізька обласна філармонія на музичні програми
03.03.2021 15:49 Все Головні новини ZNU Zaporizhzhia National University Запорізька обласна філармонія культурно-розважальні заходи

Початок весни позначений численними цікавими культурно-розважальними заходами, що відбуваються у Запоріжжі. Запорізька обласна філармонія запрошує освітян ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University) до Концертної зали імені М.І. Глінки, де впродовж березня відбудеться ціла низка мистецьких та музичних програм для дорослих та малечі.

До Дня народження Тараса Шевченка 9 березня о 14.00 запрошують усіх шанувальників творчості видатного митця на музичну програму «Мій Шевченко», яку підготував академічний козацький ансамбль пісні і танцю «Запорожці» (художній керівник – заслужений діяч мистецтв України, доцентка кафедри акторської майстерності ЗНУ Лілія Гринь). Ви зможете знов відчути силу й глибину його творів, багато з яких покладено на музику і нині вони звучать прекрасною мовою «солов'їною» в усьому світі. У програмі, присвяченій Кобзарю, поєднуються поезія, пісні в сучасних аранжуваннях, козацькі танці, спогади однодумців, літературні композиції на вірші Тараса Шевченка, що підсилюються мультимедійними засобами. Вартість квитків: 60-120 грн.

Прем’єру цього місяця підготувала філармонія дітям: 14 березня о 12.00 відбудеться перегляд музично-пізнавальної програми «Музичні професії» в рамках мистецького проєкту. Музика – прекрасне та неповторне мистецтво, коли ми її чуємо, благоговійно завмираємо, затамувавши подих під хвилею дивовижних чаруючих звуків. А чи знаєте ви скільки людей стоїть за створенням та виконанням музичних творів? Це – композитори, аранжувальники, вчителі, співаки, інструменталісти, диригенти – та ще багато мешканців всеохоплюючого та багатогранного казкового світу музичного мистецтва. Запорізька обласна філармонія із великим задоволенням запрошує всіх зазирнути за лаштунки вируючого музичного життя. У рамках нової дитячої пізнавальної програми «Музичні професії» дітлахи дізнаються про те, як народжується музика, що потрібно композиторам для того, аби створити музичні твори та багато інших цікавинок.  Вартість квитків: 50 грн.

Також нікого не залишить байдужим музична програма Академічного симфонічного оркестру під назвою «Великі романтики», яка відбудеться 19 березня о 18.00. Соліст програми – лауреат  міжнародних конкурсів Олександр Михайлов (віолончель, Швейцарія). Головний диригент – народний артист України Вячеслав Редя. Вартість квитків: 100-250 грн.

Також у рамках проєкту «Філармонія – дітям» 21 березня о 12.00 проходитиме показ музичної програми «Бременські музики». Це – музична фантазія на тему казок Братів Грімм. Мультфільм «Бременські музики» з геніальною музикою Геннадія Гладкова та дотепними віршами Юрія Ентіна, побачив світ у 1969 році й одразу здобув всенародну любов, визнання й популярність. До 200-річчя казки Братів Грімм та 50-річчя її музичної версії артисти Запорізької обласної філармонії підготували свою сценічну версію знайомої казки. У ній поєднано елементи сюжету з мультфільму та із п’єси Василя Ліванова і Юрія Ентіна, що посилює основну інтригу твору. Безсумнівний бренд цієї культової музичної фантазії – яскрава динамічна «рок-н-рольна» музика й пісні Геннадія Гладкова, які однаково близькі, як дітям, так і дорослим. Український переклад Я. Стельмаха. Вартість квитків: 60 грн.

Мистецькі зустрічі в камерній залі, які підготували для вас артисти обласної філармонії 24 березня о 17.00, присвячені цього разу «Людвігу ван Бетховену». «Справжнє мистецтво нетлінне», – так колись сказав великий віденський класик, геній музичного мистецтва, композитор Людвіг ван Бетховен. Його музика стала гімном гармонії й чистоти, а його творчість – символом істини та добра! Він був справжнім гуманістом, передовою людиною свого часу, музичним провидцем, чиї твори і по сьогодні вважаються одними з найбільш репертуарних серед музичних виконавців. Отже запрошуємо усіх поціновувачів його безсмертного генія до Запорізької обласної філармонії, де на вас чекає незабутня зустріч з неперевершеними шедеврами віденського класика, такими «До Елізи», «Місячна соната» й багато іншого. Вартість квитків: 60 грн.

«До вас... З піснями Булата Окуджави» 26 березня о 18.00 завітає чудовий запорізький тенор, лауреат багатьох конкурсів авторської пісні, старший викладач кафедри акторської майстерності ЗНУ Микола Квєтков. Справжні почуття, радість і переживання від кохання, емоційний запал та всеохоплююча жага до життя… Такий барвистий калейдоскоп емоцій усім поціновувачам музичного мистецтва завжди дарує один із кращих солістів Запорізької обласної філармонії, провідний майстер сцени Микола Квєтков! Співак вирізняється творчою індивідуальністю, має проникливий за тембром голос широкого діапазону. До репертуару артиста входять композиції різного жанрового спрямування – від класичних арій до популярних рок-балад, тому і кожна його сольна програма – це яскраве музичне свято. Наразі артист презентує нову концертну програму, в якій прозвучать пісні відомого поета, прозаїка і композитора Булата Окуджави та музичні твори Ісаака Шварца. Вартість квитків: 90-150 грн.

«Казковий світ музики» – музично-пізнавальна програма для дітей, яку можна побачити на сцені Концертної зали імені М.І. Глінки 28 березня о 12.00. Чудовий світ дитинства неможливий без казок, які виховують в нас добро, чесність, вірність дружбі й любові. Ці прекрасні сюжети оживають не лише в художньому слові та живописі, а й у неповторних барвах музики! Герої музичних казок запрошують глядачів зануритися в чарівний та барвистий світ образів, фантазій, в світ загадкового мистецтва. Знайомство з музичними перлинами великих композиторів – Петра Чайковського, Миколи Римського-Корсакова, Антоніна Дворжака, Клода Дебюссі, Модеста Мусоргського, Миколи Лисенка – це захоплююча музична подорож у казку. А для дорослих це ще й теплі спогади про дитинство! Вартість квитків: 50 грн.

Довідки за телефоном: (061) 236-44-85. Додаткова інформація щодо заходів розміщена на сайті Запорізької обласної філармонії та на сторінці у facebook:

https://www.filarmonic.zp.ua/ ,

https://www.facebook.com/filarmonic.zp.ua

 

Схожі новини