Університет Абітурієнту Навчання Наука Міжнародна
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / У ЗНУ підписали новий договір про співробітництво зі стейкхолдером – ТОВ «Торгова компанія Трейдресурс»

04.03.2021 16:00 Все Головні новини Факультети Математичний Відділ доуніверситетської підготовки, профорієнтації та працевлаштування ZNU Zaporizhzhia National University відділ доуніверситетської підготовки профорієнтації та працевлаштування математичний факультет договір про співпрацю працевлаштування студентів

На сьогодні у Запорізькому національному університеті (ZNU, Zaporizhzhia National University) особливого значення надають забезпеченню практичного складника освітнього процесу, зокрема, формуванню професійних компетенцій студентства. Серед іншого, адміністрація вишу, співробітники відділу доуніверситетської підготовки, профорієнтації та працевлаштування докладають чимало зусиль, щоб створювати й розширювати базу партнерів-підприємств й установ не лише Запорізької, але й сусідніх областей, на базі яких студенти можуть походити практику чи отримати перше робоче місце. Розвитку цьому важливому напрямку діяльності керівництво університету, зокрема ректор Микола Фролов, та представники відділу доуніверситетської підготовки, профорієнтації та працевлаштування – його начальниця Галина Микитів та  фахівчиня Оксана Булавіна – надають особливого значення. Попри всі карантинні обмеження триває дієвий пошук нових партнерів-стейкхолдерів. Цього разу мовиться про домовленість щодо співпраці з ТОВ «Торгова компанія Трейдресурс».

Днями Запорізький національний університет в особі ректора Миколи Фролова та ТОВ «Торгова компанія “Трейдресурс"» в особі її директорки Ольги Волчанової  уклали договір про співробітництво між закладом вищої освіти та стейкхолдерами. У цьому документі зазначено, що обидві сторони розуміють необхідність і важливість співпраці у справі підготовки та працевлаштування фахівців з вищою освітою та керуються прагненням до взаємовигідних дружніх відносин співробітництва та партнерства.

Предметом договору, серед іншого, стало проходження практики студентів ЗНУ на базі організації «Партнер», формування в запорізькому регіоні висококваліфікованого складу кадрів, спроможного ефективно діяти в умовах ринкової моделі розвитку України, спільне використання наукових розробок та рекомендацій для їх втілення у практичну діяльність, проведення спільних нарад, семінарів, науково-практичних конференцій, засідань круглих столів, екскурсій, майстер-класів, тренінгів, проведення профорієнтаційних заходів тощо.

У рамках підписання договору також відбулась зустріч заступника декана математичного факультету Геннадія Циммермана з експертом у галузі енергетики Юрієм Яблуновським, під час якої були обговорені деталі подальшої співпраці представників математичного факультету та інших факультетів університету із  ТОВ «ТК “Трейдресурс”». Зазначимо, що основними напрямками діяльності цієї компанії є постачання (продаж) електричної енергії підприємствам України. Компанія активно розвивається, впроваджує сучасні технології та новітні підходи у своїй діяльності та повністю забезпечує потреби юридичних споживачів в електричній енергії.

Уже на сьогодні новий партнер вишу повідомив про наявність у компанії вакансій менеджерів із закупівлі електроенергії для студентів і випускників Запорізького національного університету.

Більше про діяльність компанії можна дізнатися на її сайті: http://www.traderes.com.ua/