Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Три срібні медалі Кубка України з важкої атлетики здобув студент ЗНУ Олег Ганзенко

Три срібні медалі Кубка України з важкої атлетики здобув  студент ЗНУ Олег Ганзенко
09.03.2021 15:00 Все Головні новини Факультети Фізичного виховання Факультет фізичного виховання здоров'я та туризму важка атлетика спортивні досягнення

У Запорізькому національному університеті (ZNU, Zaporizhzhia National University) велику увагу приділяють заохоченню молоді до занять фізичною культурою. Тож днями у виші щиро вітали перші перемоги вихованців ЗНУ на Кубку України з важкої атлетики. Успішне сузір’я перемог додав до скарбнички спортсменів і студент ЗНУ Олег Ганзенко, здобувши три золоті медалі. Варто відзначити, що куратором важкої атлетики в Запорізькому національному університеті є викладач кафедри теорії та методики фізичної культури і спорту Анатолій Орлов – заслужений тренер України, майстер спорту України з важкої атлетики, тренер вищої категорії Анатолій Орлов.

Довгоочікуваний Кубок України з важкої атлетики серед чоловіків та жінок (м.Луцьк) дав можливість Олегу Ганзенко досить потужно представити свої можливості. Як результат студент ЗНУ виборов три срібні медалі Кубку України-2021 з важкої атлетики серед чоловіків і жінок у ваговій категорії +109кг. За словами пана Анатолія змагання в Луцьку пройшли напрочуд вдало і для інших спортсменів ЗНУ. Так, Ганна Панова – випускниця факультету фізичного виховання, здоров'я та туризму Запорізького національного університету – здобула три золоті медалі (ривок, поштовх, сума) у ваговій категорії 71 кг з результатом у сумі двоборства 212 кг. Анастасія Манєвська – випускниця факультету фізичного виховання, здоров'я та туризму Запорізького національного університету – здобула три золоті медалі та встановила чотири рекорди України серед молоді до 23 років у ваговій категорії 87 кг з результатом у сумі двоборства 237 кг. І Ганна, і Анастасія тренуються під керівництвом ЗТУ Анатолія Орлова.

Крім того, Дмитро Вороновський – студент магістратури факультету фізичного виховання, здоров'я та туризму Запорізького національного університету – став переможцем у ваговій категорії 55 кг з результатом у сумі двоборства 241, а також володарем золотих медалей у ривку та поштовху. Дмитро тренується під керівництвом ЗТУ Олександра Слободянюка та ЗТУ Анатолія Орлова.

Варто зауважити, що через карантинну перерву довгий час спортсмени не мали змогу брати участі у фахових змаганнях. Проте їхні попередні здобутки неабияк вражали. Скажімо, минулої весни у Чернігові під час Кубку України з важкої атлетики серед чоловіків і жінок золото вибороли на престижних змаганнях теж запоріжани. У змаганнях чоловіків вагової категорії 55 кг із результатом 239 кг у сумі двоборства (109+130) переможцем став вихованець ЗНУ Дмитро Вороновський. Серед жінок – представниця ЗНУ Анастасія Манєвська завоювала золото у ваговій категорії 81 кг з результатом у сумі двоборства 198 кг (87+111). Напередодні норматив виконала талановита представниця команди – Валерія Гуцуляк. Блискучий виступ збірної Запорізької області тоді на Кубку України з важкої атлетики серед чоловіків та жінок, що проходив у Чернігові, завершив і Олег Ганзенко. У ваговій категорії +109 кг, вихованець ЗНУ виграв золоту медаль, показавши в сумі двоєборства результат 371 кг. Готували спортсменів заслужені тренери України Анатолій Орлов (викладач ЗНУ) та Олександр Слободянюк.

Тож для розвитку спорту, зокрема важкої атлетики, у ЗНУ приділяють досить значну увагу. При цьому керівництво ЗНУ створює всі умови навчання і спортивного розвитку студентів. А вони, своєю чергою, вдало, професійно й результативно виступають на престижних змаганнях, представляючи виш й спортивну важкоатлетичну школу ЗНУ.

Марія Канцелярист