Новини пресслужби ЗНУ / Новини / «Історії успіхів випускників ЗНУ»: вихованка факультету фізичного виховання, здоров’я та туризму, персональна тренерка й іструкторка групових програм у Польщі Ольга Нейолова

09.03.2021 15:13 Все Головні новини Факультети Фізичного виховання Відділ доуніверситетської підготовки, профорієнтації та працевлаштування Історії успіхів випускників ЗНУ ZNU Zaporizhzhia National University факультет фізичного виховання здоров’я та туризму відділ доуніверситетської підготовки профорієнтації та працевлаштування пресслужба проєкт Історії успіхів випускників ЗНУ

У Запорізькому національному університеті триває реалізація масштабного профорієнтаційного проєкту «Історії успіхів випускників ЗНУ». Сьогодні в його рамках пропонуємо вашій увазі інтерв’ю з вихованкою факультету фізичного виховання, здоров’я та туризму Ольгою Нейоловою – спеціальність «фізичне виховання», рік випуску – 2012. За цей час вона встигла попрацювати в кількох спортивних клубах Запоріжжя як інструктор групових фітнес програм, а також – в Електротехнічному коледжі викладачем фізичної культури. Крім того, Ольга Нейолова працювала в фітнес-клубах Китаї. На сьогодні випускниця ЗНУ живе й працює в Польщі. Вона співпрацює з кількома великими клубами як тренерка персональна та інструкторка групових програм. Крім того, вона знаходить час для розвитку свого особистого бренда.

Під час розмови з нею йшлося про роки навчання в ЗНУ та побудову кар’єри після його закінчення.

- Пані Ольго, скажіть, будь ласка, що Вам запам’яталось найбільше за час навчання на факультеті фізичного виховання, здоров’я і туризму ЗНУ?

- Найбільше запам’яталися організація й участь у змаганнях зі спортивної аеробіки, а також – загальна позитивна атмосфера на факультеті.

-Чому свого часу Ви обрали для навчання саме цей факультет?

- Я з дитинства займалася спортом і бачила своє майбутньому, пов’язане саме зі спортивним напрямком, тому й обрала цей факультет найкращого університету Запоріжжя.

- Які знання і досвід, отримані під час навчання у виші, стали для вас найціннішими?

- Перш за все, знання, отримані в університеті завдяки викладачам, уміння, здобуті завдяки професійним тренерам, а також – досвід роботи в зарубіжних країнах. За майже 10 років після випуску жодного разу не пошкодувала про вибір спеціальності. Професія затребувана, важлива й потрібна в будь-якій точці світу. На факультеті отримала дуже багато інформації яку застосовую щодня в своїй роботі. Навчання було цікавим та веселим. Студентські роки – це незабутній час в моєму житті!

- Що Вас зараз надихає на невтомну працю, подальше кар’єрне зростання?

- Результат власної роботи!

- Поділіться, будь ласка, власними секретами щодо того, як стати успішним у своїй професії?

- Вірити в себе і ніколи не зупинятися!

-Що Ви можете порадити студентам і випускникам ЗНУ для успішної самореалізації?

- Ніколи не зупиняйтеся на досягненні однієї мети, ставте іншу і досягайте її також! Не бійтеся зробити помилку, на помилках навчаються.