Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Представники юридичного факультету зустрілися з учнями випускних класів суспільно-гуманітарної гімназії № 27

15.03.2021 09:31 Все Головні новини Факультети Юридичний ZNU Zaporizhzhia National University юридичний факультет профорієнтаційна діяльність співпраця зі школами

Закінчуючи навчання у середній школі, випускники знаходяться перед важливим життєвим вибором майбутньої професії. У кожного виникає питання: куди піти вчитися, щоб здобути омріяну, престижну професію? Тринадцятого березня, за ініціативи декана юридичного факультету ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University) Тетяни Коломоєць та заступниці директора з навчально-виховної роботи Любов Діденко, відбулася профорієнтаційна зустріч з учнями 10-11 класів Запорізької суспільно-гуманітарної гімназії № 27 Запорізької міської ради

До абітурієнтів завітали представники кафедри кримінального права та правосуддя Ю.В. Пирожкова, М.О. Ларкін та О.В. Мельковський, які розповіли про особливості навчання на юридичному факультеті ЗНУ. Доцент кафедри кримінального права та правосуддя М.О. Ларкін надав учасникам зустрічі інформацію щодо вступу-2021. Він зазначив, що на сьогодні юридична професія вважається однією з найпрестижніших. Саме тому для вступу на спеціальність «право» абітурієнти повинні скласти ЗНО щонайменше на 140 балів.

Із перевагами та перспективами навчання на юридичному факультеті ЗНУ майбутніх вступників ознайомила завідувачка кафедри кримінального права та правосуддя Ю.В. Пирожкова. Вона зазначила, що Запорізький національний університет має потужну матеріально-технічну базу, а отже, процес навчання відповідає всім вимогам сучасного суспільства та міжнародним стандартам.

Про можливості працевлаштування абітурієнтам розповів доцент кафедри кримінального права та правосуддя О.В. Мельковський. Він звернув увагу присутніх, що випускники юридичного факультету Запорізького національного університету успішно займаються юридичною практикою як в Україні, так і за кордоном.

На заході були присутні й студентки 1 курсу Аліна Пирожкова та Олександра Сосницька. Вони наголосили, що науково-педагогічні працівники юридичного факультету ЗНУ мають високий рівень кваліфікації, тому навчальний процес не викликає жодних труднощів. Також вони акцентували увагу випускників на позанавчальних можливостях розвитку та відпочинку, тому кожен із студентів має можливість продемонструвати свої таланти та зробити своє навчання максимально цікавим та комфортним.

У дружній атмосфері час сплинув непомітно, і кожен з абітурієнтів дізнався чимало нового. Представники юридичного факультету ЗНУ подякували присутнім за увагу та запросили на наступну зустріч безпосередньо до університету. Також вони побажали учням зробити правильний вибір майбутньої професії, і висловили сподівання побачити всіх уже студентами Запорізького національного університету.