Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / В інженерному інституті відбудеться Всеукраїнська науково-практична конференція «Інноваційний розвиток сучасної економіки: нові підходи та актуальні дослідження»

В інженерному інституті відбудеться Всеукраїнська науково-практична конференція «Інноваційний розвиток сучасної економіки: нові підходи та актуальні дослідження»

В інженерному інституті відбудеться Всеукраїнська науково-практична конференція «Інноваційний розвиток сучасної економіки: нові підходи та актуальні дослідження»
17.03.2021 08:53 Все Головні новини Інженерний інститут ЗНУ ZNU Zaporizhzhia National University інженерний навчально-науковий інститут кафедра обліку аналізу оподаткування та аудиту юридичний факультет наукова діяльність всеукраїнська конференція

20–21 квітня 2021 р. о 10.00 в інженерному навчально-науковому інституті ЗНУ відбудеться Всеукраїнська науково-практична конференція «Інноваційний розвиток сучасної економіки: нові підходи та актуальні дослідження». Організаторами цього заходу є Запорізький національний університет (ZNU, Zaporizhzhia National University), Запорізький науково-дослідний експертно-криміналістичний центр (НДЕКЦ) МВС України, Дніпровський національний університет ім. Олеся Гончара, Університет митної справи та фінансів (м. Дніпро), Полтавський державний аграрний університет, Хмельницький університет управління та права ім. Леоніда Юзькова. А його координатор – кафедра обліку, аналізу, оподаткування та аудиту інженерного навчально-наукового інституту ЗНУ.

До участі в роботі Всеукраїнської науково-практичної конференції, яка відбудеться в дистанційному режимі, запрошуються науковці, представники бізнесу, держслужбовці, студенти та зацікавлені особи. Робоча мова – українська.

Голова організаційного комітету – проректор з наукової роботи ЗНУ Геннадій Васильчук. Заступники голови: завідувачка кафедри обліку, аналізу, оподаткування та аудиту інженерного навчально-наукового інституту ЗНУ Тетяна Меліхова та директор Запорізького НДЕКЦ МВС Іван Каркоцький.

Члени оргкомітету Всеукраїнської науково-практичної конференції «Інноваційний розвиток сучасної економіки: нові підходи та актуальні дослідження» від ЗНУ: перший проректор Олександр Бондар; декан юридичного факультету Тетяна Коломоєць; в.о. директора інженерного навчально-наукового інституту ЗНУ Олександр Федченок; заступниця директора інженерного навчально-наукового інституту ЗНУ з наукової роботи Каріна Бєлоконь; завідувачка кафедри промислового та цивільного будівництва Ірина Арутюнян; завідувач кафедри міського будівництва та архітектури Андрій Банах; завідувачка кафедри менеджменту організацій та управлінням проєктами Валентина Воронкова; завідувачка кафедри інформаційної економіки, підприємництва та фінансів Наталія Метеленко; професорка кафедри менеджменту організацій та управління проєктами Марина Ажажа; професор кафедри інформаційної економіки, підприємництва та фінансів В’ячеслав Глущевський; професор кафедри обліку, аналізу, оподаткування та аудиту Андрій Макаренко; доценти кафедри обліку, аналізу, оподаткування та аудиту Юлія Подмешальська, Лев Феофанов та Ірина Феофанова; доцентки кафедри інформаційної економіки, підприємництва та фінансів Ганна Макушинська, Ірина Сіліна та Олена Яришко; старша викладачка кафедри обліку, аналізу, оподаткування та аудиту Наталія Чакалова.

Від Запорізького НДЕКЦ МВС членами оргкомітету стали: заступниця директора Наталія Корнеєва; завідувачка сектору товарознавчих та гемологічних досліджень Алеся Нікіта; завідувачка сектору будівельних, земельних досліджень та оціночної діяльності Ганна Пушкарьова; завідувачка відділу товарознавчих, гемологічних, економічних, будівельних, земельних досліджень та оціночної діяльності Ольга Шушко та завідувачка сектору економічних досліджень Юлія Шатіна.

Від Полтавського державного аграрного університету до організаційного комітету конференції увійшли: завідувач кафедри економіки та міжнародних економічних відносин Петро Макаренко й завідувач кафедри бухгалтерського обліку та економічного контролю Валерій Плаксієнко. А також членами оргкомітету стали: завідувач кафедри менеджменту, фінансів, банківської справи та страхування Хмельницького університету управління та права ім. Леоніда Юзькова Віктор Синчак; професорка кафедри соціального забезпечення та податкової політики Університету митної справи і фінансів (м. Дніпро) Лариса Баранник і професорка кафедри фінансів, банківської справи та страхування Дніпровського національного університету ім. Олеся Гончара Юлія Макаренко.

Робота Всеукраїнської науково-практичної конференції «Інноваційний розвиток сучасної економіки: нові підходи та актуальні дослідження» відбудеться за двома тематичними напрямками. Для економіко-управлінського та правового напряму робота триватиме за секціями: «Економіка, організація та управління підприємствами», «Менеджмент», «Бухгалтерський облік, аналіз і аудит», «Математичні методи, моделі та інформаційні технології в економіці», «Банківська справа. Гроші, фінанси і кредит», «Податкова система. Бюджетна система», «Правознавство» та «Сучасна експертиза: економічна, юридична, будівельна, технічна». Для інженерних спеціальностей – за секціями: «Нові підходи та актуальні проблеми металургійної галузі», «Розвиток енергетичної галузі», «Актуальні дослідження в будівельній галузі» й «Інженерія програмного забезпечення».

Для участі у конференції необхідно до 15 квітня 2021 р. подати до організаційного комітету на електронну адресу oaoazdia@gmail.com такі документи: заявка учасника, тези доповіді (2 сторінки формату А4, шрифт Times New Roman, розмір шрифту – 14 пт, міжрядковий інтервал – 1, абзацний відступ – 1,25, всі поля – 2 см).

У тексті необхідно використовувати лапки лише такого зразка: «», а також розрізняти символи дефісу (-) та тире (–). Текст набирається без ущільнення та переносів, на всю ширину сторінки. Кожен рисунок і надписи до нього включаються до тексту у вигляді одного графічного об’єкта з необхідним обтіканням, прив’язаністю до тексту та вирівнюється по центру. Відцентровуються також назва публікації та «Література». Література оформлюється за ДСТУ 2015.

Тези доповіді мають містити обґрунтування актуальності проблеми, ступінь її вивченості в науковій літературі, мету дослідження, основні результати дослідження автора (співавторів), висновки та пропозиції, список використаної літератури. Відповідальність за якість тез і достовірність даних покладається на авторів.

Більш детальну інформацію можна отримати на кафедрі обліку аналізу оподаткування та аудиту інженерного навчально-наукового інституту ЗНУ за адресою: вул. Добролюбова 10, ауд. Л311 або за телефонами: (067) 790-41-47Тетяна Олегівна Меліхова; (097) 393-25-38Юлія Володимирівна Подмешальська; (061) 227-12-25 – старша лаборантка Тетяна Анатоліївна Бандуренко.

 

Додаток: Зразки заявки та оформлення тез

zrazki_zayavki_ta_oformlennya_tez.pdf

 

Інженерний навчально-науковий інститут

 

 

Схожі новини