Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Стали відомі підсумки «Safer Internet Day Challenge -2021», серед учасників якого були представники ЗНУ

Запорізький національний університет (ZNU, Zaporizhzhia National University) – активний учасник організаційних комітетів багатьох короткострокових та довгострокових всеукраїнських ініціатив, які організовує його багаторічний партнер – компанії Cisco. Ці ініціативи спрямовані на підвищення рівня ІТ-компетентностей учнів, вчителів шкіл, студентів та викладачів коледжів, а також – закладів професійної (професійно-технічної) освіти. Цього року це такі ініціативи, як «Кібербезпека: крок за кроком 2020-2021» («CyberSecurity Step By Step 2020-2021»); «Інтернет речей: крок за кроком 2020-2021» («IoT Step By Step 2020-2021»); «День безпечного Інтернету 2021» («Safer Internet Day Challenge 2021») та «Cisco Кіберзмаг-2021».

15 березня офіційно завершилася ініціатива «Cisco Safer Internet Day Challenge 2021». Головою оргкомітету цієї ініціативи вже вкотре була доцентка кафедри програмного забезпечення автоматизованих систем інженерного навчально-наукового інституту, керівниця Центру підтримки Академій Cisco ЗНУ та інструкторка Академії Cisco рівня Expert Наталія Полякова. І це не випадково, адже вже 15 років Наталія Петрівна успішно викладає за матеріалами Академії Cisco дисципліни, пов’язані з комп’ютерними мережами та кібербезпекою для студентів спеціальності 121 «Інженерія програмного забезпечення», освітня програма «Програмне забезпечення систем».

Запорізький національний університет відповідав при реалізації ініціативи за підтримку учасників із чотирьох областей: Запорізької, Миколаївської, Херсонської та Одеської. Завдяки значному досвіду, злагодженій і продуманій роботі команди під керівництвом Наталії Петрівни, учасниками Cisco Safer Internet Day Challenge 2021 стали понад 6 тис. осіб. До проведення ініціативи залучили 32 академії Cisco, з якими співпрацює Центр підтримки академій Cisco ЗНУ. 137 навчальних закладів, серед яких були як школи й ліцеї, так і заклади професійної (професійно-технічної) освіти та коледжі, отримали сертифікати за активну участь. Понад 900 учасників опанували запропонований до вивчення в межах ініціативи курс «Вступ до кібербезпеки», успішно здали фінальне тестування та отримали цифрові бейджі.

Логічним продовженням «Safer Internet Day Challenge-2021» стануть всеукраїнські online-змагання «Cisco Кіберзмаг-2021». Участь у конкурсі зможуть взяти школярі, учні закладів професійної (професійно-технічної) освіти та студенти коледжів, які цікавляться кібербезпекою. Більш детально про участь у змаганнях на сторінці: https://cybersecurity-step-by-step.ztu.edu.ua/

Інженерний навчально-науковий інститут