Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Голова Ради молодих вчених ЗНУ розповів про перспективи її діяльності

Голова Ради молодих вчених ЗНУ розповів про перспективи її діяльності

Голова Ради молодих вчених ЗНУ розповів про перспективи її діяльності
23.03.2021 15:24 Все Головні новини ZNU Zaporizhzhia National University) наукова діяльність Рада молодих вчених звіт

Стан і перспективи діяльності Ради молодих вчених ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University) під час чергового засідання Науково-технічної ради вишу окреслив у своїй доповіді голова Ради, доцент кафедри програмної інженерії Сергій Чопоров.

Серед іншого, він зосередив увагу присутніх на обсягах науково-дослідної роботи, яка виконується науково-педагогічними працівниками ЗНУ, які відносяться до категорії молодих вчених, й, зокрема, на фінансуванні із загального фонду держбюджету у 2020 році – 6 710,896 тис грн. У його презентації йшлося й про учасників конкурсу проєктів, які фінансуються за рахунок загального фонду держбюджету.

Нагадаємо, що Раду молодих вчених ЗНУ створили не так давно, тож наразі її представники мають вирішити низку актуальних організаційних питань щодо її функціонування. Серед них: розробка положення та проведення конкурсу «Кращий молодий вчений року», проведення шкіл/круглих столів для молодих науковців, організація  участі молодих науковців в університетських наукових заходах. Окрім цього, існує нагальна необхідність розробки та підтримки медійного простору молодих учених ЗНУ. А ще – у найближчій перспективі Рада молодих вчених університету планує ініціювати створення міської та обласної рад молодих вчених.

Йшлося під час виступу голови Ради й про інші організаційні питання щодо функціонування РМВ ЗНУ. Також Сергій Чопоров відповів на запитання колег. Загальним голосуванням було підтримано ініціативи молодих вчених ЗНУ.

 

Схожі новини