Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / У ЗНУ оприлюднили результати безкоштовних пробних тренінгів із написання ЗНО з біології

У ЗНУ оприлюднили результати безкоштовних пробних тренінгів із написання ЗНО з біології

У ЗНУ оприлюднили результати безкоштовних пробних тренінгів із написання ЗНО з біології
24.03.2021 12:54 Все Головні новини Відділ доуніверситетської підготовки, профорієнтації та працевлаштування ZNU Zaporizhzhia National University відділ доуніверситетської підготовки профорієнтації та працевлаштування зовнішнє незалежне оцінювання встцуп-2021 тренінг із написання ЗНО

У Запорізькому національному університеті (ZNU, Zaporizhzhia National University) триває низка безкоштовних пробних тренінгів із написання ЗНО.. Цього року в перший день тренінгів, 14 березня, до вишу завітали вступники, які вирішили перевірити рівень своїх знань із біології, хімії, фізики та географії. На сьогодні вже відомі результати тренінгів із біології, а до цього – із хімії та фізики.

Як зазначає начальниця відділу доуніверситетської підготовки, профорієнтації та працевлаштування Галина Микитів, однією з переваг тренінгів із написання ЗНО від Запорізького національного університету є те, що його викладачі перевіряють усі роботи їхніх учасників. Отримані результати обов’язково оприлюднюють на сайті університету. Ознайомитися з ними можна за покликанням:

http://sites.znu.edu.ua/vdpp/4267.ukr.html

Також нагадуємо, що на цих вихідних у ЗНУ завершуєтьься низка тренінгів. 27 березня о 9.00 розпочнеться тренінг із зовнішнього незалежного оцінювання з математики, а 28 березня в цей же час – тренінг із ЗНО з історії України.

Місце проведення всіх безкоштовних пробних тренінгів із ЗНО – навчальний корпус №2 Запорізького національного університету (адреса: м. Запоріжжя, вул. Жуковського, 66 б).

Звертаємо увагу, що до участі у тестуванні допускаються учасники без наявних симптомів захворювання, із засобами індивідуального захисту (масками). Необхідно буде пройти температурний скринінг і дотримуватись соціальної дистанції.

За детальною інформацією щодо проведення тренінгів, результатів можна звернутись до відділу доуніверситетської підготовки, профорієнтації та працевлаштування Запорізького національного університету за адресою:

69600, м. Запоріжжя, вул. Жуковського, 66 б, каб. 204, 209, навчальний корпус № 2,

тел.: (061) 289-12-96, (061) 289-12-86.

E-mail: vdpp_znu@ukr.net

Телеграм-канал: Вступнику ЗНУ

Facebook

Youtube-канал

 

Схожі новини