Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Представники ЗНУ – учасники Всеукраїнської науково-практичної конференції «Сучасні тенденції в розвитку банківської системи та фінансових ринків України»

Двадцять п’ятого березня під егідою Міністерства освіти і науки України в Дніпровському національному університеті ім. О. Гончара відбулася Всеукраїнська студентська науково-практична конференція «Сучасні тенденції в розвитку банківської системи та фінансових ринків України». Співорганізатором заходу став Запорізький національний університет (ZNU, Zaporizhzhia National University).

У роботі онлайн-конференції взяли участь учені таких ЗВО як Полтавська державна аграрна академія, навчально-науковий інститут «Каразінський банківський інститут» Харківського національного університету ім. В.Н. Каразіна. Також долучилися до проєкту громадські організації «Асоціація фінансів, банківської справи та страхування Придніпров’я» й «Освітній центр "Відкрите знання"».

Запорізький національний університет у складі оргкомітету представляла завідувачка кафедри обліку, аналізу, оподаткування та аудиту інженерного навчально-наукового інституту ЗНУ Тетяна Меліхова. Активними учасниками студентської науково-практичної конференції від інституту стали студенти цієї ж кафедри Євгеній Меліхов із доповіддю «Шляхи удосконалення заходів боротьби з рейдерами на державному рівні» та Анна Бусилкова (тема доповіді «Формування системи обліку і аудиту розрахунків із підзвітними особами на підприємстві ТОВ "Ювелірна група України"»), науковий керівник – професор Андрій Макаренко, а також – Оксана Лисяк із доповіддю «Особливості обліку заробітної плати та напрями його вдосконалення на підприємстві» (науковий керівник – професор Тетяна Меліхова).

Метою конференції стало обговорення й узагальнення наукових досліджень із широкого кола питань фінансів, банківської справи та страхування; із питань розвитку наукової творчості студентів, а також – щодо банківської діяльності на міжнародному рівні. Під час секційної роботи конференції відбулися сім панельних дискусій із питань макроекономічних факторів і проблем грошового ринку; удосконалення банківського менеджменту. Йшлося й про актуальні проблеми розвитку фінансових ринків: українські реалії та світовий досвід.

У обговоренні доповідей секційної дискусії «Економіка та управління підприємствами. Бухгалтерський облік, аналіз та аудит» активну участь взяли студенти кафедри обліку, аналізу, оподаткування та аудиту ЗНУ. Вони виступили з доповідями та упродовж заходу активно обговорювали виступи доповідачів, ставили змістовні питання, набуваючи досвіду участі в наукових дискусіях. За результатами роботи Всеукраїнської студентської науково-практичної конференції «Сучасні тенденції в розвитку банківської системи та фінансових ринків України» підготували й збірник тез.

Інженерний навчально-науковий інститут