Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / На кафедрі фізичної терапії та ерготерапії організували науково-методичний семінар для студентів

На кафедрі фізичної терапії та ерготерапії організували науково-методичний семінар для студентів

На кафедрі фізичної терапії та ерготерапії організували науково-методичний семінар для студентів
30.03.2021 09:27 Все Головні новини Факультети Фізичного виховання ZNU Zaporizhzhia National University факультет фізичного виховання здоров’я та туризму кафедра фізичної терапії та ерготерапії студентська наука науково-методичний семінар

Двадцять п’ятого березня на кафедрі фізичної терапії та ерготерапії факультету фізичного виховання, здоров’я та туризму Запорізького національного університету (ZNU, Zaporizhzhia National University) відбувся науково-методичний онлайн-семінар студентів, аспірантів і молодих учених.

Головна мета цього заходу – закріплення теоретичних знань, отриманих під час лекційних і лабораторних занять, якісна підготовка до клінічної практики, яка передбачає реабілітацію пацієнтів із різними травмами та захворюваннями опорно-рухового апарату. Організаторки заходу – завідувачка кафедри фізичної терапії та ерготерапії, професорка Надія Богдановська та доцентка кафедри фізичної терапії та ерготерапії Олена Бессарабова.

У роботі семінару взяли участь викладачі, студенти й аспіранти факультету фізичного виховання, здоров’я та туризму зі спеціальності «фізична терапія, ерготерапія». Учасників семінару привітала завідувачка кафедри професор Надія Богдановська, яка побажала всім учасникам плідної роботи, наснаги, успіхів у науковій роботі.

Програма заходу передбачала розгляд таких питань:
  1. Сучасні методи діагностики та лікування в травматології та ортопедії;
  2. Фізична терапія при травмах та захворюваннях опорно-рухового апарату;
  3. Сучасні авторські методики в реабілітації травматологічних та ортопедичних хворих.

Студенти Анастасія Давиденко, Анастасія Ковальова й Олександр Орел представили сучасні методи діагностики та лікування при ушкодженнях колінного суглоба, при переломах кісток та при компресійних переломах хребта. Ярослав Крейдич, Ксенія Водяницька, Єва Курдас та Ілля Кірєєв висвітлили особливості фізичної терапії при травмах та захворюваннях опорно-рухового апарату. А студентки Анастасія Пучкова та Надія Красна ознайомили присутніх із сучасними авторськими методиками в реабілітації травматологічних та ортопедичних хворих.

За час заходу підкреслили, що в всьому світі спостерігається тенденція до зростання кількості захворювань опорно-рухового апарату. За поширеністю захворювання вони знаходяться на третьому місці після хвороб органів кровообігу й травлення. У структурі первинної інвалідності вони посідають друге місце, за тимчасовою непрацездатністю знаходяться на першому місці. Варто зауважити, що цей вид патології безпосередньо впливає на якість життя людини. Навіть із незначними порушеннями в кістково-м'язовій системі організму людина може стати помітно обмежена в своїх можливостях. А це, своєю чергою, веде до погіршення фізичного та психічного стану пацієнта і в подальшому може зумовити розвиток супутньої патології.

Усі виступи були цікавими та викликали жваву дискусію серед слухачів. Кращі доповіді студентів відзначили іменними сертифікатами та тематичними подарунками. Варто зазначити, що найкращі доповіді будуть надруковані в наукових фахових збірниках України.

 

Схожі новини