Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Запорізький гідроенергетичний фаховий коледж ЗНУ запрошує абітурієнтів на День відкритих дверей

Запорізький гідроенергетичний фаховий коледж ЗНУ запрошує абітурієнтів на День відкритих дверей

Запорізький гідроенергетичний фаховий коледж ЗНУ запрошує абітурієнтів на День відкритих дверей
30.03.2021 14:14 Все Головні новини Відділ доуніверситетської підготовки, профорієнтації та працевлаштування Коледжі та філії Запорізький гідроенергетичний коледж ЗНУ ZNU Zaporizhzhia National University Запорізький гідроенергетичний фаховий коледж день відкритих дверей вступна кампанія-2021

Мрієш отримати сучасну спеціальність, яка гарантує тобі працевлаштування та достойну заробітну плату? Тоді Відокремлений структурний підрозділ «Запорізький гідроенергетичний фаховий коледж» Запорізького національного університету (ZNU, Zaporizhzhia National University) – саме для тебе!

Хочеш дізнатися більше? Тоді приходь до коледжу на День відкритих дверей.

Коли саме він відбудеться? Запам’ятати дуже просто: 10 квітня о 10.00.

Ставши учасником заходу, ти дізнаєшся багато цікавого про коледж, його історію та традиції; зустрінешся з адміністрацією та викладачами ЗГЕФК ЗНУ. Довідаєшся про особливості цьогорічної вступної кампанії; про технічні та економічні спеціальності, за якими зможеш отримати освіту в коледжі; про перспективи працевлаштування випускників та можливість продовжити навчання в закладах вищої освіти і, передусім, в Запорізькому національному університеті!

Маєш конкретні питання, на які б хотів отримати відповіді? На Дні відкритих дверей ти зможеш їх поставити. Приходь і спитай про все, що тебе цікавить про навчання в коледжі, проживання в гуртожитку. Дізнайся про спортивні секції та творчі студії, в яких ти розвиватимеш свої таланти, тощо.

Хочеш вже зараз побачити аудиторії, де навчатимешся? У тебе буде й така можливість! Наприкінці заходу всі охочі зможуть відвідати лабораторії, аудиторії та спортивні зали Запорізького гідроенергетичного фахового коледжу ЗНУ.

Приходь на День відкритих дверей разом із батьками та друзями 10 квітня о 10.00, і ти зрозумієш, що Відокремлений структурний підрозділ «Запорізький гідроенергетичний фаховий коледж ЗНУ» - це саме той заклад освіти, де ти мрієш навчатися!

Знайти ВСП ЗГЕФК ЗНУ дуже просто. Коледж розташований за адресою: м. Запоріжжя, вул. Мінська, 10. Зупинка транспорту «Палац культури ЗТЗ» (Правий берег). Тролейбуси - 1 та 3; маршрутки - 46, 93 і 15. Телефони: 061-224-87-34; +(380)-95-717-34-64; +(380)-68-738-25-92. Сайт: http://www.zgec.zp.ua; Facebook: https://www.facebook.com/zgefc.znu

Чекаємо на тебе!

 

Інженерний навчально-науковий інститут

 

Схожі новини