Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Запорізький металургійний фаховий коледж ЗНУ запрошує на День відкритих дверей

Запорізький металургійний фаховий коледж ЗНУ запрошує на День відкритих дверей

Запорізький металургійний фаховий коледж ЗНУ запрошує на День відкритих дверей
30.03.2021 17:00 Все Головні новини Коледжі та філії Запорізький металургійний коледж ЗНУ Відділ доуніверситетської підготовки, профорієнтації та працевлаштування ZNU Zaporizhzhia National University Запорізький металургійний фаховий коледж день відкритих дверей профорієнтаційна діяльність

Відокремлений структурний підрозділ «Запорізький металургійний фаховий коледж» Запорізького національного університету (ZNU, Zaporizhzhia National University) запрошує старшокласників, випускників професійно-технічних навчальних закладів та їхніх батьків взяти участь у Дні відкритих дверей, який відбудеться 17 квітня об 11.00.

Пам’ятайте, що, обираючи для себе ВСП «Запорізький металургійний фаховий коледж ЗНУ», ви обираєте не лише затребувану в Україні та світі спеціальність, а й вступ без ЗНО; навчання за державним замовленням; можливість отримувати стипендію й не лише звичайну, а й додаткову від ТОВ «Метінвест Холдинг»; проходити практики з отриманням заробітної плати. А також – гарантоване працевлаштування та можливість подальшого навчання за скороченим терміном в закладах вищої освіти і, насамперед, у Запорізькому національному університеті.

Запрошуємо на День відкритих дверей, де можна дізнатися, як стати студентами коледжу, зокрема, коли та як необхідно подати документи до вступу, які іспити потрібно скласти на базі 9-х або 11-х класів, а також – після закінчення професійно-технічних закладів освіти.

Окрему увагу під час заходу звернуть на затребувані на ринку праці спеціальностям,  таким як 133 – Галузеве машинобудування; 136 Металургія (Виробництво сталі і сплавів); 136 – Металургія (Обробка металів тиском); 141 – Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка; 273 – Залізничний транспорт; 275 – Транспортні технології (на залізничному транспорті).

Гості заходу дізнаються, про те, як відбувається навчання у коледжі; що таке дуальна освіта і які перспективи вона відкриває перед студентами; про співпрацю ВСП ЗМФК ЗНУ з провідними підприємствами міста, зокрема, ПАТ «Запоріжсталь» та Укрзалізницею тощо.

Адміністрація та викладачі Відокремленого структурного підрозділу «Запорізький металургійний фаховий коледж ЗНУ» гостинно запрошують всіх охочих на зустріч 17 квітня об 11.00. Наша адреса м. Запоріжжя, вул. Немировича-Данченка, 71.

Довідки за телефонами: (061)707-80-81, (061) 707-80-82, +38 (095) 860-28-97.

Сайт: www.zmk.zp.ua

Facebook: https://www.facebook.com/zmk.zp.ua

 

Інженерний навчально-науковий інститут

 

Схожі новини