Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Науковцям ЗНУ пропонують взяти участь у квітневих вебінарах щодо користування Web of Science за програмою навчання компанії Clarivate

Науковцям ЗНУ пропонують взяти участь у квітневих вебінарах щодо користування Web of Science за програмою навчання компанії Clarivate

Науковцям ЗНУ пропонують взяти участь у квітневих вебінарах щодо користування Web of Science за програмою навчання компанії Clarivate
31.03.2021 16:49 Все Головні новини ZNU Zaporizhzhia National University наукова бібліотека наукова діяльність вебінари платформа Web of Science

За передплатою Міністерства освіти і науки України Запорізькому національному університету (ZNU, Zaporizhzhia National University) для використання в науковій та інноваційній діяльності доступні ресурси та аналітичні інструменти бази Web of Science до 31 травня 2021 року.

За програмою навчання компанія Clarivate запрошує у квітні 2021 року науково-педагогічних працівників, студентів, аспірантів на серію вебінарів.

Реєстрацію відкрито. Перейдіть за посиланням. Натисніть Register, заповніть анкету. У Webex XP не підтримується. Сертифікат – за кожний окремо вебінар, якщо прослухано 90% основного часу. У двох повторах, а також з трансляцією в YouTube о 13:15  за лінком:

https://www.youtube.com/channel/UCSMJ679M7c78lYA5eu41jYg

Проводить – Ірина Тихонкова, к.б.н., фахівець з інформаціно-аналітичних ресурсів та навчання,Clarivate

5 квітня 2021 р.

Тема: Відповідальна наукометрія

Тези: Історичний екскурс. Предмет, мета, задачі наукометрії. Дані, що використовуються для аналізу, їхні джерела, вимоги до якості. Основні показники переваги та недоліки: імпакт-фактор і його варіації, h-індекс, CNCI, beamplots. Коректне і некоректне застосування, причини і наслідки. Побудови стратегії розвитку наукової діяльності вченого, установи, країни з урахуванням наукометричних даних. Об’єктивна оцінка публікаційної діяльності установи. Профілі установи та автора: функції та можливості.

Реєстрація: 

10:15–11:15 https://bit.ly/3ct2vGo

16:15–17:15 https://bit.ly/3eGXVXC

6 квітня 2021 р.

Тема: Референс-менеджер EndNote: оформлення публікації за форматом видання

Тези: Можливості та функції EndNote. Початок роботи. Створення, наповнення та впорядкування власної колекції статей. Імпорт публікацій з Web of Science, он-лайн бібліотек, пошукових систем, сайту видання, створення запису власноруч. Структура статті. Формати пристатейної літератури. Оформлення рукописів за форматом журналу. Експорт даних з EndNote. Створення звітів.

Реєстрація:

10:15–11:15 https://bit.ly/3qQyjdx

16:15–17:15 https://bit.ly/3qTzY1H

7 квітня 2021 р.

Тема: Web of Science у новому інтерфейсі

Тези: Реєстрація на платформі. Можливості кабінету користувача. Продовження роумінгового доступу. Характеристики бази Web of Science Core Collection. Алгоритм пошуку та аналіз літератури у Web of Science Core Collection: оператори пощуку, символи скорочення та заміни. Отримані результати: кількість, типи документів, розподіл по роках, отримані цитування, самоцитування їхній аналіз, h-index. Визначення ключових установ, науковців, країн що виконують роботи за певною темою, організацій що фінансували аналогічні дослідження. Збереження історій пошуку та результатів, налаштування автоматичних повідомлень про появу нових документів чи цитувань. Використання Web of Science в освітньому процесі.

Реєстрація:

10:15–11:15 https://bit.ly/2OWosFP

16:15–17:15 https://bit.ly/2OsjHnA

8 квітня 2021 р.

Тема: Презентація здобутків науковця

Тези: Складнощі при пошуку робіт певного автора. Оцінка наукового доробку автора у Web of Science Core Collection та InCites. Індекс Гірша та beamplots. Що впливає на цитованість роботи і як на неї вплинути. Робота з авторськими профілями Publons|ResearcherID, ORCID, ResearchGate, Google Scholar. Створення, наповнення, підтримка, коректне застосування.

Реєстрація:

10:15–11:15 https://bit.ly/3bQJdvD

16:15–17:15 https://bit.ly/3hXu9h9

9 квітня 2021 р.

Тема: Аналітичний інструмент InCites для науковця та адміністратора

Тези: Оглядовий вебінар з можливостей аналітичного інструменту InCites для наукових установ України. Які дані використовуються, які показники розраховуються, що таке CNCI, на що звертати увагу при аналізі здобутків установи, як порівняти ВНЗ за здобутками у певній галузі. Яка установа більш ефективна в певній галузі, чому? Як проаналізувати сукупність документів за певною темою. Готові автоматичні звіти і результати з урахуванням запитів користувача.

Реєстрація:

10:15–11:15 https://bit.ly/2OyG1vG

16:15–17:15 https://bit.ly/30Lh6rg

Щомісячна серія вебінарів «Clarivate – науковцям або місце зустрічі змінити не можна!» кожний другий четвер, кожного місяця з 16:15 чекає вас у Webex на годинному вебінарі від компанії Clarivate. Більше інформації – за лінком: https://discover.clarivate.com/ua_webinars

Відеозаписи попередніх вебінарів доступні за покликанням: https://www.youtube.com/channel/UCSMJ679M7c78lYA5eu41jYg

Щодо питань доступу до Web of Science та вебінарів звертайтеся до наукової бібліотеки на email: lib@znu.edu.ua

 

Наукова бібліотека

 

Схожі новини