Студенти-філологи, майбутні вчителі-словесники, долучилися до святкування Міжнародного дня дитячої книги під час навчальної практики

У рамках навчальної педагогічної практики та за підтримки адміністрації та вчителів-словесників Запорізької гімназії № 2 імені Лесі Українки Наталії Касим, Олени Гостєвої, Жанни Піддубної та Лариси Новицької студенти 2 курсу (освітньої програми «Середня освіта (українська мова і література)») філологічного факультету ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University) долучились до проведення заходів, присвячених Міжнародному дню дитячої книги.
Нагадаємо, що 2 квітня – день народження найулюбленішого казкаря усіх часів і народів, автора всесвітньо відомих казок для дітей і дорослих Г. К. Андерсена, твори якого перекладені більш ніж 150 мовами та стали сценаріями численних екранізацій, мультфільмів, театральних постановок. Тому в день його народження в усьому світі відзначають Міжнародний день дитячої книги.
Студентки Євгенія Король, Вікторія Сосновська та Влада Сухова провели свій захід для учнів 7-А класу, для яких з метою кращого сприймання інформації підготували презентацію та інтерактивні вправи щодо вивчення оповідання Олекси Стороженка «Скарб». Школярі вже були знайомі з оповіданням і тому на уроці були дуже активними та виконували всі завдання: за QR-кодом давали відповіді на питання за текстом (вправа у LearningApps); за «хмаркою слів» визначали, які слова розкривають характер Павлуся з однойменного оповідання О. Стороженка «Скарб»; визначали переможців у грі «Стань мільйонером» (гра у LearningApps).
Анастасія Головко, Яна Івашкова та Ірина Сталєва підготували тестові завдання до вивчення творчості Степана Руданського та Павла Глазового. Анастасія Відменко, Дар’я Пода та Марія Куцевол підготували цікаві та інтерактивні завдання для учнів 5 Б класу: вікторину «Назви казку» (онлайн-інструмент Kahoot); конкурс «Продовж ланцюжок» та гру «Відгадай казку за жартом» (вправи у LearningApps). «Родзинкою» святкових заходів у межах проведення практичних занять із дисциплін «Сучасні дидактичні засоби навчання» та «Інформаційні технології в освіті» для студентів-філологів стала вікторина, проведена викладачем Іриною Бакаленко у програмі Kahoot, що дозволила не тільки познайомитись з особливостями створення та використання такого сучасного засобу навчання, але й поринути в казковий світ дитячої книги.