Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Студентка Економіко-правничого фахового коледжу Олександра Макаренко здобула срібну медаль на змаганнях з академічного веслування

08.04.2021 13:12 Все Головні новини Коледжі та філії Економіко-правничий коледж ZNU Zaporizhzhia National University Економіко-правничий фаховий коледж

Студентка 2 курсу спеціальності «Фізична культура і спорт» Економіко-правничого фахового коледжу ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University) Олександра Макаренко гідно представила Запоріжжя на змаганнях з академічного веслування – на Відкритій всеукраїнській регаті серед юніорів U18 пам'яті першого президента Федерації академічного веслування України В. Кохненка. Змагання проходили на початку квітня в м. Олешки (Херсонська обл.).

Перед учасниками стояло завдання подолати дистанцію в 2000 метрів з роздільного старту в режимі «гандікап». У результаті Олександра Макаренко виборола срібну нагороду на всеукраїнських змаганнях. Викладачі та студенти Економіко-правничого фахового коледжу привітали Олександру з вагомою перемогою та побажали їй нових здобутків і спортивних досягнень!