Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Викладачі та студенти Запорізького металургійного фахового коледжу ЗНУ підготували для учнів шкіл цікаві проєкти

Викладачі та студенти Запорізького металургійного фахового коледжу ЗНУ підготували для учнів шкіл цікаві проєкти

Викладачі та студенти Запорізького металургійного фахового коледжу ЗНУ підготували для учнів шкіл цікаві проєкти
09.04.2021 16:23 Все Головні новини Коледжі та філії Запорізький металургійний коледж ЗНУ ZNU Zaporizhzhia National University інженерний навчально-науковий інститут Запорізький металургійний фаховий коледж ЗНУ профорієнтація день відкритих дверей

У Відокремленому структурному підрозділі «Запорізький металургійний фаховий коледж» Запорізького національного університету (ZNU, Zaporizhzhia National University) знають, як обрати майбутню професію і діляться цим знанням зі школярами. Весняна профорієнтаційна кампанія в коледжі нині в розпалі: викладачі та студенти створюють креативні відеоролики; діляться інформацією про улюблений коледж у соціальних мережах; охоче зустрічаються зі старшокласниками шкіл Запоріжжя та Запорізької області. Цим заходам передувала клопітка робота з адміністраціями навчальних закладів. Як розповіла в.о. заступника директора з навчально-виховної роботи Лідія Демидова, були досягнуті попередні домовленості про проведення зустрічей з учнями майже всіх шкіл Запоріжжя. А коли це з об’єктивних причин було неможливо, адміністрації шкіл на прохання викладачів ВСП ЗМФК ЗНУ розміщували на сайтах своїх навчальних закладів буклети з інформацією про коледж.

Нещодавно представники Запорізького металургійного фахового коледжу ЗНУ, а саме, голова циклової комісії електротехнічних дисциплін Ганна Богданець, голова циклової комісії інженерної механіки Оксана Павленко, викладачі циклових комісій Андрій Сечин (фізико-математичні дисципліни), Людмила Шипіш (суспільно-економічні дисципліни) та Сергій Діденко (електромеханічні дисципліни) відвідали заклади освіти Запорізького та  Василівського районів. Вони завітали до шкіл селищ міського типу Балабино, Михайлівка, Пришиб, зустрілися з учнями сіл Бурчак і Любимівка.

Хлопці та дівчата, які сьогодні закінчують навчання в школах, дізналися багато цікавого про те, наскільки затребувані в сучасному світі спеціальності металургійно-механічного та транспортно-електротехнічного напрямків, а також – про те, що готують цих фахівців саме у ВСП «Запорізький металургійний фаховий коледж ЗНУ». Тож про які переваги розповіли гості майбутнім студентам? Це – бюджетна форма навчання, можливість отримання не тільки звичайної стипендії, а й стипендії ТОВ «Метінвест Холдинг». Школярі дізналися й про оплачувані практики на робочих штатних місцях, і про гарантоване працевлаштування після завершення навчання та гідну заробітну плату.

Але для хлопців і дівчат з інших міст велике значення має й те, де вони мешкатимуть, коли стануть студентами, та які умови проживання на них чекають. У Запорізькому металургійному фаховому коледжі ЗНУ молодь мешкає у відремонтованих кімнатах, відпочиває в затишних холах, готує смачні страви в чистеньких і сучасних кухнях гуртожитку. Суттєве значення має його розташування: гуртожиток знаходиться на березі Дніпра майже поруч із навчальним корпусом. І це далеко не вичерпний перелік того, про що дізналися учні шкіл Запорізької області.

Провели зустрічі викладачі коледжу й в школах нашого міста. Радо зустріли гостей – завідувачку металургійного відділення Юлію Селевко, голову комісії транспортних дисциплін Сергія Мальцева, інженера-програмістку Оксану Марковську, викладачів Андрія Сечина та Ганну Богданець – у колегіумі «Елінт», загальноосвітній школі №89, гімназії №73. А викладачки циклової комісії гуманітарних дисциплін Світлана Гузій, Ірина Велекдан та студент спеціальності «Залізничний транспорт» Олександр Яремчук відвідали навчально-виховні комплекси №№42, 60, 68 і загальноосвітню школу № 4.

За час зустрічі розповіли присутнім, що в житті кожної людини настає момент, коли доводиться обирати майбутню професію. Як не помилитись з вибором? Довіритись порадам батьків чи покластися на власну інтуїцію? Піти вчитися «за компанію» з друзями чи обирати спеціальність відповідно до своїх здібностей? Учнівську молодь зацікавила інформація, якою поділилися представники коледжу, адже йшлося про особливості вступної кампанії-2021! Школярі дізналися про строки подання заяв та документів; проведення вступних іспитів; перелік документів, які необхідні для вступу тощо. Обговорювалися й питання престижності технічної освіти, високого професіоналізму випускників коледжу та їхньої затребуваності на сучасному ринку праці. Гості ознайомили майбутніх абітурієнтів з освітніми програмами, за якими навчаються студенти коледжу, розповіли про підготовку майбутніх металургів, електриків, механіків, організаторів перевезення на залізничному транспорті та спеціалістів з обслуговування тягового рухомого складу. Але й це ще не все, адже студенти коледжу мають можливість займатися спортом, реалізовувати свої творчі здібності тощо.

На згадку про свій візит гості залишали старшокласникам профорієнтаційні буклети й листівки. Гостинно запрошували вони й всіх учасників зустрічей на День відкритих дверей ВСП «Запорізький металургійний фаховий коледж ЗНУ», який заплановано на 17 квітня об 11.00.

 

Інженерний навчально-науковий інститут

 

Схожі новини