Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / На факультеті менеджменту ЗНУ активізують співробітництво зі стейкхолдерами

На факультеті менеджменту ЗНУ активізують співробітництво зі стейкхолдерами

На факультеті менеджменту ЗНУ активізують співробітництво зі стейкхолдерами
13.04.2021 14:26 Все Головні новини Факультети Менеджменту ZNU Zaporizhzhia National University факультет менеджменту відділ доуніверситетської підготовки профорієнтації та працевлаштування співпраця зі стейкхолдерами працевлаштування студентів

Днями на факультеті менеджменту Запорізького національного університету (ZNU, Zaporizhzhia National University) організували онлайн-захід із стейкхолдерами – представниками компанії «Computools». Ця зустріч відбулася завдяки тому, що у виші, зокрема на факультеті менеджменту, особливого значення надають забезпеченню практичного складника освітнього процесу, зокрема, формуванню професійних компетенцій студентства.

Серед іншого, адміністрація вишу та представники факультету менеджменту докладають чимало зусиль, щоб створювати й розширювати базу партнерів-підприємств й установ не лише Запорізької, але й сусідніх областей, на базі яких студенти можуть походити практику чи отримати перше робоче місце. Розвитку цього важливого напрямку діяльності керівництво університету та представники різних факультетів надають великого значення. Спікерками онлайн-зустрічі  виступили Катерина Кузякіна та Анастасія Шибеко – фахівчині з підбору персоналу в ІТ-галузі в компанії «Computools», яка спеціалізується на виробництві та постачанні програмного забезпечення.

До цього заходу долучились студенти 3 курсу освітніх програм «Менеджмент організацій та адміністрування», «Менеджмент ЗЕД» і «Менеджмент міжнародного бізнесу». А також – викладачі факультету менеджменту: ініціатор зустрічі – заступник декана з виховної та профорієнтаційної роботи, доцент кафедри ділової комунікації Андрій Кургузов та доцент кафедри бізнес-адміністрування і менеджменту зовнішньоекономічної діяльності  Олександр Олійник.

Захід присвятили професійному зростанню працівників. Зокрема, спікерки зупинились на питаннях менторства, наставництва, індивідуального плану зростання  кожного співробітника, заснованого на  досвіді та  навичках, зустрічах провідних менеджерів зі співробітниками, лекціях і воркшопах від спеціалістів і експертів  компанії. Вони розповіли про свою компанію, яка має корпоративну культуру, що спрямована на саморозвиток і розвиток співробітників. Відповідно, через розвиток співробітників здійснюється розвиток самого бізнесу: співробітник розвивається і дає поштовх розвитку бізнесу цієї компанії. Крім того, представники компанії «Computools» запросили студентів на практику, стажування і подальшу роботу в цій організації, запропонували додаткове навчання за напрямом IT. З огляду на те, що компанія орієнтована на західний ринок, однією з умов роботи є базові знання іноземної мови, які потім співробітники будуть розвивати й надалі.

Такий захід зацікавив студентів і в подальшому на факультеті заплановані інші зустрічі зі стейкхолдерами – представниками бізнес-спільноти в IT-галузі.

 Олена Переверзєва

Схожі новини