Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Студенти Запорізького гідроенергетичного фахового коледжу ЗНУ стали учасниками волонтерської Всеукраїнської акції

Студенти Запорізького гідроенергетичного фахового коледжу ЗНУ стали учасниками волонтерської Всеукраїнської акції

Студенти Запорізького гідроенергетичного фахового коледжу ЗНУ стали учасниками волонтерської Всеукраїнської акції
14.04.2021 09:02 Все Головні новини Коледжі та філії Запорізький гідроенергетичний коледж ЗНУ ZNU Zaporizhzhia National University Запорізький гідроенергетичний фаховий коледж ЗНУ проєкт За чисте довкілля екологічна акція волонтерство

Навесні розпочалася наймасштабніша акція – генеральне прибирання країни «За чисте довкілля». Мета заходу, який в цьому році відбувається вже в одинадцятий раз, – докорінно змінити ставлення населення до довкілля та санітарного стану територій. Більшість учасників всеукраїнської акції – це молодь: студенти та школярі. Долучились до події й студенти відокремленого структурного підрозділу «Запорізький гідроенергетичний фаховий коледж» Запорізького національного університету (ZNU, Zaporizhzhia National University) Андрій Андронов (спеціальність «Видавництво та поліграфія»), а також Володимир Бучик («Будівництво та цивільна інженерія»).

Дотримуючись усіх протиепідемічних заходів, небайдужі та активні юнаки й дівчата нашого міста прибирали територію біля «Обласного центру патріотичного виховання молоді» Запорізької обласної ради. А команда, членами якої були Андрій Андронов та Володимир Бучик, стала учасником акції з наведення чистоти в районі площі Фестивальної, де реалізується проєкт «Zaporizhzhia Public Space». Згідно з ним, під відкритим небом у центрі Запоріжжя буде створено зони для комфортної роботи чи відпочинку, занять спортом, творчістю тощо.

Представники ЗНУ дякують молоді Запоріжжя за небайдуже ставлення до рідного міста та активну життєву позицію, адже, завдяки їхнім зусиллям, із кожним днем місто стає чистішим і красивішим.

 

Інженерний навчально-науковий інститут

 

Схожі новини