Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Під час конференції «Молода наука-2021» студенти Економіко-правничого фахового коледжу ЗНУ порушили суспільно важливі теми

Під час конференції «Молода наука-2021» студенти Економіко-правничого фахового коледжу ЗНУ порушили суспільно важливі теми

Під час конференції «Молода наука-2021» студенти Економіко-правничого фахового коледжу ЗНУ порушили суспільно важливі теми
15.04.2021 13:35 Все Головні новини Коледжі та філії Економіко-правничий коледж ZNU Zaporizhzhia National University Економіко-правничий фаховий коледж студентська наука конференція Молода наука

Понад ста студентів – науковців, засідання дванадцяти секцій, дослідження актуальних, суспільно значущих тем – такою в Економіко-правничому фаховому коледжі ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University) стала цьогорічна, вже ХІІІ студентська науково-практична конференція «Молода наука-2021», яка тривала минулого місяця впродовж десяти днів. Зазначимо, що науковій діяльності, оволодіванню студентами коледжу дослідницьких навичок адміністрація та педагогічний колектив приділяють особливої уваги.

Першого дня відбулося засідання секції філологічних дисциплін. Діджитал-етикет під час дистанційного навчання, психологію людських вчинків та душі в контексті фантастичних подій у романі Оноре де Бальзака – такі та інші теми дослідили студенти-науковці Економіко-правничого фахового коледжу ЗНУ на засіданні.

Оцінювали виступи студентів директорка коледжу Олена Грибанова разом із викладачкою української мови та літератури, головою циклової комісії філологічних дисциплін, видавничої справи та редагування Світланою Доброскок та з Вікторією Орманжи. Була присутня і новообрана голова наукового студентського товариства Марія Чирва. Саме вона проаналізувала виступи науковців та відзначила подякою найкращого, на її думку.

На думку журі, найбільш успішно виступила студентка 1 курсу, освітньо-професійної програми «Соціальна педагогіка» Софія Бланк. Вона дослідила психологію людських вчинків і душі в контексті фантастичних подій у романі Оноре де Бальзака «Шагренева шкіра» та Оскара Уайльда «Портрет Доріана Грея». Друге місце посіла студентка першого курсу спеціальності «Право» Анастасія Руденко з темою «Діджитал-етикет під час дистанційного навчання». Третє місце посіла другокурсниця Марія Сізінцова із темою «”Птах душі” Василя Стуса. Спроба демістифікації постаті відомого дисидента». Найкращою ораторкою у цьому засіданні визнали Софію Бланк.

Своєю чергою, директорка коледжу Олена Грибанова похвалила юних дослідниць за те, що підготували чудові презентації. Члени журі проаналізували виступи студентів та розподілили місця наступним чином:

І місце з однаковою кількістю балів посіли студентка четвертого курсу, спеціальності «Журналістика» Анфіса Медяник і студентка першого курсу, спеціальності «Право» Анастасія Руденко. Анфіса Медяник дослідила «Лінгвістичні та функціонально-стильові особливості Instagram постів українських блогерів»а Анастасія Руденко – «Діджитал-етикет під час дистанційного навчання».

ІІ місце – Марія Сізінцова. Другокурсниця дослідила тему «“Птах душі” Василя Стуса. Спроба демістифікації постаті відомого дисидента». ІІІ місце – Софія Бланк. Студентка першого курсу, освітньо-професійної програми «Соціальна педагогіка» розібралася з психологією людських вчинків та душі в контексті фантастичних подій у романі Оноре де Бальзака «Шагренева шкіра» та Оскара Уайльда «Портрет Доріана Грея».

Своєю чергою, директорка коледжу Олена Грибанова похвалила юних дослідниць за те, що підготували чудові презентації.

Другого дня роботи конференції відбулося засідання секції іноземної філології. «Сила чорної магії у фільмі Гаррі Поттер», «Неологізми, що виникли під час пандемії» , «Сленг у американському серіалі «Друзі» – такі теми дослідили студенти Економіко-правничого фахового коледжу ЗНУ та презентували їх під час засідання секції іноземної філології.

Розпочала захід викладачка іноземної мови Єлизавета Яроцька. Вона представила членів журі, серед яких були викладачки іноземної мови Яна Калашник, Поліна Васільєва, Олена Бережко, Олена Покоєнко та директорка коледжу Олена Грибанова.

Також на заході були присутні представники Науково-студентського товариства ЕПФК Владислава Холод і Владислав Коваленко. Думка студентів та журі збіглася щодо переможниці – найкращої доповідачки. Нею стала Ірина Каменєва, яка презентувала свій науковий доробок на тему: «Неологізми, що засновані під час руху “Black Lives Matter”». Друге місце з науковою роботою на тему: «Неологізми, що виникли під час пандемії», посіла Марія Чирва. На третьому місці – студентка першого курсу, спеціальності «Тeризм» Дар’я Чиховська. Вона розповіла про американський сленг та приклади його вживання.

Найкращими, – візуально привабливими, інформативними – судді визнали презентації студентки четвертого курсу, спеціальності «Журналістика» Анфіси Медяник та студентки другого курсу, спеціальності «Розробка програмного забезпечення» Аліни Гіби.

На заході були присутні й почесні гості – регіональна директорка компанії «Anex tour» Наталя Величко та представник турецького готелю «Lujo» Фуат Бабаєв. Пан Фуат наголосив, що важливим є вивчення та покращення рівня англійської мови для майбутніх спеціалістів. Директорка коледжу Олена Грибанова зазначила, що рівень знання іноземної мови в ЕПФК щороку зростає.

На третій день роботи конференції відбулося онлайн-засідання секції історичних дисциплін та права. Студенти-науковці дослідили цікаві та досить актуальні теми, які турбують молоде покоління, зокрема: «Проблеми збереження української культури та національної ідентичності в умовах глобалізації», «Динамічний зв’язок між Українським національним відродженням та антиукраїнськими репресіями», «Зародження релігійних уявлень у людей кам’яного віку» та «Генерал Петро Григоренко: коли честь важливіша за життя» та інші.

Виступи студентів оцінювали директорка коледжу, кандидатка педагогічних наук Олена Грибанова, досвідчені викладачі Максим Носик, Анжеліка Мільчева. А модерувала на заході голова циклової комісії суспільних дисциплін та права Вікторія Денисенко. На думку журі, студенти презентували свої наукові роботи на високому рівні, присутня  науковість та актуальність робіт. За результатами виступів спікерів, призові місця розподілили наступним чином:

І місце –  Ростислав Грушевой, студент першого курсу, спеціальності «Інженерія програмного забезпечення». Він виступив із доповіддю на тему: «Генерал Петро Григоренко: коли честь важливіша за життя»;

ІІ місце із доповіддю на тему «Свято Івана Купала. Традиції святкування від найдавніших до часів сьогодення» посіла студентка першого курсу, спеціальності «Туризм» Ірина Кулинич;

ІІІ місцеДанило Чумак, студент першого курсу, спеціальності «Право». Дослідник представив загалу наукову роботу на тему: «Світове дослідження цінностей Р. Інглхарта: результати і тенденції розвитку України».

На думку журі, найкращу презентацію підготував Ростислав Грушевой. Науково-студентське товариство цілком  згодне з результатами, яке сьогодні винесло шановне журі. Проаналізувавши наукові роботи, представлені студентством можна зробити висновок, що історична складова відіграє важливу роль у формуванні особистості.

Далі робота конференції продовжилася засіданням секції юридичних наук.

Булінг, мобінг, захист особистих майнових прав, реєстрація шлюбу з іноземними громадянами. Такі теми порушили студенти-дослідники на засіданні секції юридичних дисциплін, що відбулося у змішаному форматі: учасники долучилися до нього на платформі організації конференц-зв’язку «Zoom», деякі знаходилися в мультимедійній аудиторії.

Розпочала захід викладачка юридичних дисциплін Марина Іщенко. Вона представила присутнім членів журі та експертів: випускниць нашого освітнього закладу юрист-консульта Дарину Шуригу та Дарину Куліченко.

Завітала на захід і представниця Науково-студентського товариства Анастасія Руденко, яка також долучилася до обговорення якості виступів доповідачів. Вона виокремила роботу студентки четвертого курсу, спеціальності «Право» Катерини Севериненко, яка підготувала наукову роботу на тему: «Захист особистих немайнових прав».

Не менш цікавою був виступ Катерини Шинкаренко, студентки 3 курсу, спеціальності «Право». Вона розглянула тему «Булінг та мобінг: особливості юридичної відповідальності та проблеми впровадження». «Безумовний базовий (соціальний) дохід в контексті вирішення проблем соціального захисту населення». Таку тему дослідила студентка третього курсу, спеціальності «Право» Ольга Россол.

На думку журі, усі спікери показали високий рівень обізнаності в області права, змогли порушити дійсно актуальні теми та майстерно презентували власні доповіді.

 

 

 

Схожі новини