Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Молоді науковці ЕПФК досліджують питання фізичної культури, соціальної педагогіки та природничих дисциплін

Молоді науковці ЕПФК досліджують питання фізичної культури, соціальної педагогіки та природничих дисциплін

Молоді науковці ЕПФК досліджують питання фізичної культури, соціальної педагогіки та природничих дисциплін
16.04.2021 09:15 Все Головні новини Коледжі та філії Економіко-правничий коледж ZNU Zaporizhzhia National University Економіко-правничий фаховий коледж студентська наука конференція Молода наука-2021

Щорічна студентська науково-практична конференція «Молода наука» в Економіко-правничому фаховому коледжі ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University) давно вже перетворилася на важливий складник наукової діяльності юних дослідників коледжу. Студенти усіх курсів і спеціальностей, завдяки цьому науковому заходу, мають змогу представити свої наукові розвідки на розгляд висококваліфікованому журі й зробити перші кроки на шляху до побудови наукової кар’єри.

Цього року на четвертий день робота учасників студентської науково-практичної конференції «Молода наука» в ЕПФК продовжилася засіданням секції фізичної культури, спорту та туризму. «Спорт є невід’ємним складником життя!» – під час засідання секції «Фізичної культури і спорту» на «Молодій науці-2021», це вкотре підтвердили  студенти ЕПФК. Захід відбувся у 117, мультимедійній, аудиторії.

На початку керівниця фізичного виховання коледжу Олена Есаулова представила компетентне журі: це – завідувачка економічним відділенням, викладачка Тетяна Волошко, викладачка фізичного виховання, майстер спорту Алевтина Калюжна. Завітала на захід і представниця наукового студентського товариства Діана Нестор. Кожен виступ викликав палкі дискусії у присутніх, що свідчить про надзвичайну актуальність обраних студентами-науковцями тем для дослідження.

Від імені НСТ (наукового студентського товариства) Діана Нестор відзначила наукову роботу Тетяни Алдошиної на тему: «Як підготуватися до бігового марафону початківцю». Не оминула увагою Діана й статтю «Екологічна освіта в системі фізичного виховання» Максима Зінченка та «Особливості відпочинку мешканців міста Запоріжжя в 2020 році» Софії Левченко.

«Сьогоднішніми виступами ви продемонстрували, що ви зацікавлені своїми темами, впевнені у власних твердженнях. Комусь не вистачило досвіду, комусь науковості, але всі ви зробили вагомий внесок в розвиток спортивної дисципліни», – поділилася своїми враженнями завідувач економічним відділенням, викладачка Тетяна Волошко.

Паралельно, в 226 аудиторії зібралися дослідники туристичної галузі. «Подорожі множать усі людські емоції». Саме під таким гаслом відбулося засідання секції туристичних дисциплін.

Захід розпочався зі вступного слова голови циклової комісії економічних дисциплін, менеджменту та туризму Наталії Яцук. Вона представила членів журі: викладачку туристичних дисциплін Ларису Ніколаєву та випускників «Економіко-правничого фахового коледжу», які успішно закінчили наш освітній заклад Андрія Бая та Артема Селіна. На заході також була присутня й представниця Науково-студентського товариства Владислава Холод.

«Нова система туристичного обслуговування в умовах коронакризи». Саме з такої доповіді студентки третього курсу, спеціальності «Туризм» Альони Токарчук розпочали конференцію.

Досліджувала процеси коронакризи й студентка першого курсу спеціальності «Туризм» Анастасія Цехановська. Вона написала наукову статтю на тему: «Роль кемпінгів в урізноманітненні безпечного відпочинку в період коронакризи». А студентка першого курсу спеціальності «Туризм» Дар’я Суранович презентувала своє дослідження на тему: «Екотуризм на вітчизняному ринку».

Неабияке захоплення у присутніх викликала тема, обрана студенткою третього курсу, спеціальності «Туризм» Марією Чирвою – «Сторітеллінг як спосіб досягнення “вау” ефекту в екскурсійній справі». Дівчина зацікавила нестандартною презентацією авторського тексту екскурсії, а саме – розповіддю про те, що в 3 навчальному корпусі ЗНУ розробляв стратегію щодо ІІ Світової війни сам Адольф Гітлер.

Загалом захід пройшов атмосферно: журі ставили цікаві питання, а доповідачі, як майбутні фахівці туристичного бізнесу, надавали не менш креативні та професійні відповіді. Наприкінці заходу Наталія Яцук зазначила, що сподівається на подальшу участь у таких заходах, адже саморозвиток та участь у науковій діяльності це важливо.

На п’ятий день роботи конференції «Молода наука-2021» в ЕПФК провели засідання секції соціальної роботи, педагогіки та психології. Освіта за кордоном на прикладі Данії, профілактика ранньої вагітності, інтернет-залежність. Такі теми досліджували студенти Економіко-правничого фахового коледжу ЗНУ та презентували їх на засіданні секції соціальної педагогіки, роботи та психології. Захід відбувся у змішаному форматі: деякі учасники виступали в аудиторії, деякі – приєдналися до них на платформі організації конференц-зв’язку «ZOOM».

Участь у конференції взяли не лише студенти освітньо-професійних програм «Соціальна робота» та «Соціальна педагогіка», а й програми «Фізична культура та спорт». Уперше у конференції «Молода наука» взяли участь представники нових спеціальностей – «Дошкільна освіта» та «Початкова освіта». На засіданні були присутні почесні гості – директорка коледжу Олена Грибанова, голова циклової комісії соціальної роботи та педагогіки, викладачка, кандидатка філософських наук Олена Маловічко, завідувачка педагогічним відділенням коледжу Тетяна Волошко, експерт, представник благодійного фонду «Карітас» Юрій Вдовцов, якого запросила на захід Катерина Тарасова. Завітала на конференцію й представниця науково-студентського товариства Стефанія Левченко.

«Жінки-письменниці з суто чоловічим ім’ям» – наукову статтю на таку тему написала та презентувала студентка першого курсу, спеціальності «Дошкільна освіта» Анастасія Сімченко. Першокурсниця розповіла про започаткування фемінізму та боротьбу за права жінок.

На шостий день роботи конференції відбулося засідання секції природничих дисциплін. «Правильне харчування та рухливість – запорука здорового способу життя», – це довели студенти-науковці на засіданні секції природничих дисциплін.

На початку заходу, з вітальним словом виступила викладачка природничих дисциплін Ольга Учуєва. Вона представила учасникам компетентне журі у складі якого були завідувачка педагогічним відділенням коледжу Тетяна Волошко та представники науково-студентського товариства Альона Токарчук і Марія Чирва. Серед тем, які дослідили студенти, – вплив комп’ютера на здоров’я людини, шляхи розвитку пам’яті, тенденції розвитку електромобілів в Україні тощо.

За результатами виступів студентів, журі розподілило місця таким чином:

І місце розділили студенти першого курсу, спеціальності «Фінанси, банківська справа та страхування» Юлія Акімова й Андрій Черкун. «Рухова активність, як обов’язкова складова здорового способу життя» – таку тему дослідила Юлія, а Андрій презентував доповідь на тему: «Тенденції розвитку електромобілів в Україні».

ІІ місце посіла студентка першого курсу, спеціальності «Облік і оподаткування» Амалія Зейналова. Вона дослідила тему: «Вплив комп’ютера на здоров’я людини».

ІІІ місце – студентка першого курсу, спеціальності «Початкова освіта» Софія Заруба з доповіддю на тему: «Шляхи розвитку пам’яті».

Найкращою визнали презентацію студента першого курсу, спеціальності «Фінанси, банківська справа та страхування» Андрія Черкуна.

 

 

 

Схожі новини