Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / На факультеті СПП провели зустріч Play Mate в онлайн-режимі з провідними вишами України

На факультеті СПП провели зустріч Play Mate в онлайн-режимі з провідними вишами України

На факультеті СПП провели зустріч Play Mate в онлайн-режимі з провідними вишами України
16.04.2021 10:07 Все Головні новини Факультети Соціальної педагогіки та психології ZNU Zaporizhzhia National University факультет соціальної педагогіки та психології співпраця з університетами онлайн-зустріч

П’ятнадцятого квітня представники факультету соціальної педагогіки та психології Запорізького національного університету (ZNU, Zaporizhzhia National University) провели зустріч Play Mate із викладачами та студентами Львівського національного університету імені Івана Франка та Волинського національного університету імені Лесі Українки.

Зустріч-натхнення відбулася в рамках співпраці із фондом «The LEGO Foundation» та впровадження спецкурсів «Навчання через гру», «Діяльнісний підхід в початковій освіті», «Педагогіка гри». Модераторками зустрічі виступили співробітниці кафедри дошкільної та початкової освіти – доцентка Юлія Зубцова та викладачка Ганна Чорна. Мета ініціативи Play Mate –  обмін досвідом між викладачами та студентами різних закладів вищої освіти України. Оскільки ЗНУ є одним із перших пілотних закладів, який має найбільший досвід у впровадженні ігрового та діяльнісного підходу, він став першим і у проведенні такої зустрічі.

На початку Play Mate студенти спеціальностей «дошкільна освіта» та «початкова освіта» презентували свій заклад. Вони розповіли про найцікавіші родзинки ЗНУ. Представникам інших ЗВО було цікаво почути про історію Запорізького національного університету, Школу Конфуція, студентське життя, пам’ятки студмістечка (дерево бажань, підкова, лелеки тощо) та про традиції, пов’язані з ними. Студенти та викладачі Львова та Луцька, не приховували свого захоплення від «PLAY-Fest», який проводився на базі нашого університету в 2019 році та навчальної лабораторії дошкільної та початкової освіти.

Варто відзначити, що студенти ЗНУ не тільки презентували свій заклад, а й змогли активізувати інших студентів, залучаючи їх в розв’язування цікавих завдань, пов’язаних з історією ЗНУ.

Крім того, кожен заклад ознайомив присутніх із результатами опитування, яке проводили, аналізували та презентували самі студенти. Так, спільними для всіх ЗВО позитивними результатами упровадження спецкурсів стали розвиток креативності, критичного мислення, вмінь працювати в команді, підготовка до впровадження ігрових методів та діяльнісного підходу в закладах дошкільної освіти та початковій школі тощо.

Наприкінці зустрічі здобувачі освіти поділилися п’ятьма світлинами, які відображали значущу, радісну, активну, соціальну та мотивуючу характеристики діяльнісного підходу. Викладачі та студенти Львівського національного університету імені Івана Франка та Волинського національного університету імені Лесі Українки подякували Юлії Зубцовій та Ганні Чорній за цікавий формат проведення зустрічі.

 

 

 

Схожі новини