Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / ЗНУ запрошує старшокласників приєднатися до роботи Школи лідерів учнівського самоврядування

ЗНУ запрошує старшокласників приєднатися до роботи Школи лідерів учнівського самоврядування

ЗНУ запрошує старшокласників приєднатися до роботи Школи лідерів учнівського самоврядування
23.04.2021 14:17 Все Головні новини ZNU Zaporizhzhia National University відділ доуніверситетської підготовки профорієнтації та працевлаштування Школа лідерів учнівського самоврядування співпраця зі школами

Запорізький національний університет (ZNU, Zaporizhzhia National University), зокрема відділ доуніверситетської підготовки профорієнтації та працевлаштування, запрошує активних і цілеспрямованих старшокласників приєднатися до цьогорічної Школи лідерів учнівського самоврядування. Заняття розпочнуться в режимі онлайн уже 17 квітня.

 

Це – традиційний для Запорізького національного університету масштабний профорієнтаційний проєкт, спрямований на розкриття потенціалу учнів, які мають лідерські здібності. Його учасники зможуть опанувати такі важливі для почакту побудови кар‘єри в сучасному світі навички, як тайм-менеджмент, вміння працювати в команді, основи фінансової грамотності тощо.

Учасників Школи очікують:

● дружня атмосфера та нові знайомства;

● тренінг, що сприяє успіху та розвиває віру у власні сили;

● вміння працювати в команді;

● основи самопрезентації та ораторського мистецтва;

● формування навичок, які  допоможуть виявити свої лідерські якості.

Для участі в роботі Школи лідерів учнівського самоврядування необхідно зареєструватися, використовуючи qr-код на афіші заходу.

 

Схожі новини