Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Колектив ЗНУ вітає з ювілеєм доцентку кафедри обліку, аналізу, оподаткування та аудиту Ірину Феофанову

Колектив ЗНУ вітає з ювілеєм доцентку кафедри обліку, аналізу, оподаткування та аудиту Ірину Феофанову

Колектив ЗНУ вітає з ювілеєм доцентку кафедри обліку, аналізу, оподаткування та аудиту Ірину Феофанову
19.04.2021 09:00 Все Головні новини Інженерний інститут ЗНУ ZNU Zaporizhzhia National University Інженерний навчально-науковий інститут кафедра обліку аналізу оподаткування та аудиту ювілей поздоровлення

Днями свій ювілей відзначала талановита викладачка й мудра наставниця – доцентка кафедри обліку, аналізу, оподаткування та аудиту інженерного навчально-наукового інституту Запорізького національного університету (ZNU, Zaporizhzhia National University) Ірина Василівна Феофанова.

У 1973 році ювілярка обрала для здобуття освіти факультет кольорових рідкісних металів і сплавів Інституту сталі і сплавів. Ірина дуже відповідально ставилася до навчання, тож не дивно, що інститут вона закінчила з червоним дипломом. Того ж року Ірина Василівна вийшла заміж за свого сокурсника із Запоріжжя Костянтина Феофанова, і з цього часу її життя стало тісно пов’язаним з нашим містом. Свій трудовий шлях Ірина Феофанова розпочала на Запорізькому титано-магнієвому комбінаті, де працювала до початку дев’яностих. У 1994 році енергійна та активна жінка вирішила кардинально змінити галузь своєї діяльності, почавши навчання на факультеті післядипломної освіти Запорізької державної інженерної академії. Згодом Ірина Василівна отримала диплом економіста зі спеціальності «Економіка підприємства», і з цього часу Інженерка стала для неї другою домівкою.

Захопившись науковою роботою, Ірина Феофанова почала активно працювати над кандидатською дисертацією «Формування інноваційної стратегії металургійного підприємства», яку успішно захистила у 2008 році. Нині ювілярка обіймає посаду доцента кафедри обліку, аналізу, оподаткування та аудиту інженерного навчально-наукового інституту ЗНУ. Ірина Василівна – людина з широким світобаченням, багатим виробничим і викладацьким досвідом. Ювілярка – дуже толерантна у відносинах зі студентами викладачка, творча людина, яка завжди готова поділитися знаннями, напрацьованим матеріалом із колегами. А ще, Ірина Василівна – кохана дружина, бабуся та мати, яка дуже пишається своїми синами – Левом й Олексієм. Вони, так само як і батьки, займаються науковою роботою та захистили кандидатські дисертації. Ірина Феофанова дуже любить мандрувати, а допомагає їй у цьому молодший син, який мешкає в Швейцарії.

Шановна Ірино Василівно! Колектив інженерного навчально-наукового інституту щиро вітає Вас з ювілеєм! Зичимо Вам гарного настрою, завжди бути енергійною та сповненою оптимізму жінкою! Бажаємо, щоб всі Ваші мрії здійснювалися, а близькі та рідні радували Вас своїми успіхами. Здоров’я та щастя Вам і Вашій чудовій родині!

 

Інженерний навчально-науковий інститут

 

Схожі новини