Університет Абітурієнту Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Студентка економічного факультету Вікторія Романова – переможниця Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності «Облік і оподаткування»

Студентка економічного факультету Вікторія Романова – переможниця Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності «Облік і оподаткування»

Студентка економічного факультету Вікторія Романова – переможниця Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності «Облік і оподаткування»
19.04.2021 10:32 Все Головні новини Факультети Економічний ZNU Zaporizhzhia National University економічний факультет студентська наука Всеукраїнський конкурс студентських наукових робіт перемога

Представники економічного факультету привітали зі здобуттям 1 місця у Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт зі спеціальності «Облік і оподаткування» магістрантку кафедри обліку та оподаткування Запорізького національного університету (ZNU, Zaporizhzhia National University) Вікторію Романову та її наукову керівницю – д.е.н., професорку Нелю Проскуріну.

У період з 15.02.21-15.04.21 р. на базі Національного університету  «Чернігівська політехніка» тривав ІІ тур Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності «Облік і оподаткування». На конкурс надійшло 130 наукових робіт  від 149 авторів. Ознайомитися з ними можна за покликанням: https://ekona.stu.cn.ua/contest/results/

За результатами рецензування конкурсних робіт рішенням Галузевої конкурсної комісії сформували рейтинговий список конкурсантів і на підсумкову науково-практичну конференцію запросили 45 конкурсантів. Серед них – студентка економічного факультету Запорізького національного університету Вікторія Романова, яка виборола перемогу. 15 квітня в режимі Zoom-конференції відбулася підсумкова науково-практична конференція, у якій взяли участь 43 конкурсанти. Вони підготували доповіді за результатами досліджень, викладених у конкурсних наукових роботах, та презентації. Також науковці під час захисту відповідали на запитання членів галузевої конкурсної комісії. За результатами оцінювання захисту наукових робіт та з урахуванням середнього балу, який виставили рецензенти під час рецензування наукових робіт, на І етапі ІІ туру Конкурсу студентка економічного факультету ЗНУ Вікторія Романова посіла 1 місце з науковим дослідженням «Аудит поточних біологічних активів рослинництва». Ознайомитися з результатами можна за лінком: https://ekona.stu.cn.ua/contest/results2/

У Конкурсі також брали участь студентки кафедри обліку та оподаткування Юлія Потєряхіна (наукова керівник – к.е.н., доцентка Вікторія Гринь) та Анастасія Гнідкова (наукова керівниця – к.е.н., доцентка Вікторія Сьомченко). Галузева конкурсна комісія відзначила студенток ЗНУ подяками за участь у конкурсі.

Викладачі та студенти економічного факультету привітали учасниць конкурсу та їхніх наукових керівників і бажають їм успіхів, натхнення, творчості та позитиву на кожен день! Вони бажають переможниці та її науковому керівнику, щоб кожен день вашого життя був веселим і цікавим конкурсом і всі нагороди за успіх, щастя і радість, красу й надію, за гумор і доброту, щоб неодмінно діставалися вам!

 

 

 

Схожі новини