Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / В інженерному інституті стартувала Всеукраїнська науково-практична конференція «Інноваційний розвиток сучасної економіки: нові підходи та актуальні дослідження»

В інженерному інституті стартувала Всеукраїнська науково-практична конференція «Інноваційний розвиток сучасної економіки: нові підходи та актуальні дослідження»

В інженерному інституті стартувала Всеукраїнська науково-практична конференція «Інноваційний розвиток сучасної економіки: нові підходи та актуальні дослідження»
21.04.2021 09:01 Все Головні новини Інженерний інститут ЗНУ Інженерний навчально-науковий інститут кафедра обліку аналізу оподаткування та аудиту юридичний факультет наукова діяльність міжнародна діяльність онлайн-конференція

Двадцятого квітня в інженерному навчально-науковому інституті Запорізького національного університету (ZNU, Zaporizhzhia National University) в online-форматі відбулось урочисте відкриття Всеукраїнської науково-практичної конференції «Інноваційний розвиток сучасної економіки: нові підходи та актуальні дослідження». Організаторами заходу стали Запорізький національний університет, Запорізький науково-дослідний експертно-криміналістичний центр (НДЕКЦ) МВС України, Дніпровський національний університет ім. Олеся Гончара, Університет митної справи та фінансів (м. Дніпро), Полтавський державний аграрний університет, Хмельницький університет управління та права ім. Леоніда Юзькова, а координатором – кафедра обліку, аналізу, оподаткування та аудиту інженерного навчально-наукового інституту ЗНУ.

Головою організаційного комітету був проректор з наукової роботи ЗНУ Геннадій Васильчук, а його заступниками – директор Запорізького НДЕКЦ МВС Іван Каркоцький і завідувачка кафедри обліку, аналізу, оподаткування та аудиту інженерного навчально-наукового інституту ЗНУ Тетяна Меліхова. Учасниками конференції стали понад 110 науковців, освітян, практиків, студентів, серед яких були не лише представники України (Запоріжжя, Хмельницький, Дніпро, Кривий Ріг, Полтава, Київ), а й Білорусі (м. Горки, м. Мінськ) та Литви (м. Каунас, м. Маріямпо́ле), а її робота відбувалася за економіко-управлінським та правовимнапрямами.

Із привітальними словами до учасників заходу звернулися: перший проректор ЗНУ Олександр Бондар; проректор з наукової роботи ЗНУ Геннадій Васильчук; заступник директора Запорізького НДЕКЦ МВС Тимофій Гій; директорка інженерного навчально-наукового інституту ЗНУ Наталя Метеленко; декан юридичного факультету ЗНУ Тетяна Коломоєць. А також завідувач кафедри менеджменту, фінансів, банківської справи та страхування Хмельницького університету управління та права ім. Леоніда Юзькова Віктор Синчак; декан факультету економіки, бізнесу та міжнародних відносин Університету митної справи та фінансів (м. Дніпро) Вікторія Доценко; декан факультету бухгалтерського обліку, аналізу та аудиту Білоруської державної сільськогосподарської академії (м. Горки) Наталія Великоборец та ін.

Вітаючи учасників Всеукраїнської науково-практичної конференції, проректор з наукової роботи ЗНУ Геннадій Васильчук підкреслив, що дуже радий бачити серед учасників гостей із Білорусі, адже наука поза межами ідеології. Геннадій Миколайович зазначив, що йому дуже приємно, що навіть під час пандемії «ми знаходимо в собі сили спілкуватися, зустрічатися, обмінюватися думками». Звернув увагу проректор і на успіхи, яких досягли студенти інженерного навчально-наукового інституту під керівництвом своїх викладачів. Сьогодні молодь інституту - найкраща в ЗНУ за кількістю призових місць в наукових конкурсах.

Із привітанням до присутніх звернувся та перший проректор ЗНУ Олександр Бондар. Він зазначив, що Запорізький національний університет сильний своїми традиціями, а традиції, які культивуються в інженерному навчально-науковому інституті, всіляко підтримуються ректоратом. Олександр Григорович підкреслив, що питання, винесені на обговорення, безумовно, є дуже важливими та актуальними для України, і дуже хотілося б, щоб на основі результатів, які будуть напрацьовані за підсумками конференції, були розроблені нормотворчі пропозиції тощо. Від імені керівництва Запорізького науково-дослідного експертно-криміналістичного центру МВС України учасників круглого столу привітав заступник директора Тимофій Гій. Тимофій Олександрович подякував усім, хто брав участь у підготовці конференції, та побажав її учасникам плідних дискусій, цікавих доповідей і конструктивних результатів, які в подальшому будуть реалізовані в науковій і практичній діяльності.

Звертаючись до присутніх, директорка інженерного навчально-наукового інституту Наталя Метеленко підкреслила, що за ініціативою Тетяни Меліхової багато років відбувалися засідання круглих столів, які стали підґрунтям для цієї Всеукраїнської науково-практичної конференції. Наталя Георгіївна звернула увагу учасників і на те, що сьогодні, завдяки підтримці керівництва університету, продовжується процес інтеграції економіко-управлінської, правової та інженерної освіти і розвиток цих напрямів у ЗНУ. Наприкінці промови Наталя Метеленко подякувала Запорізькому НДЕКЦ МВС України за підтримку наукових розробок вчених ЗНУ та активну участь в організації цього заходу. Декан юридичного факультету Тетяна Коломоєць подякувала організаторам за запрошення та зазначила, що НДЕКЦ МВС України є одним із постійних стейкхолдерів факультету. «Нам дуже приємно, що така співпраця і далі продовжується, і не тільки під час проведення аудиторних занять, а й у науковій діяльності. Приємно, що є окрема секція, яка присвячена правовим проблемам, адже будь-які процеси, які відбуваються в економіці, безпосередньо пов’язані з нормативною базою».

Від імені Білоруської державної сільськогосподарської академії учасників конференції привітала Наталія Великоборец. Наталія Володимирівна зазначила, що БДСГА сьогодні є найкрупнішою навчальною установою Європи з агропромислового напрямку. Гостя поділилася досягненнями свого закладу вищої освіти та підкреслила, що конференція є значною подією в науково-практичній сфері не лише України, а й Білорусії, тому що стосується багатьох актуальних питань економічної та правової сфери.

Наприкінці заходу Тетяна Меліхова подякувала всім за співпрацю, за можливість спілкування з професіоналами та той неоціненний досвід, який набувається під час зустрічей науковців, освітян, студентства та практиків. «Варто зазначити, – підкреслила Тетяна Олегівна, – що питання, які сьогодні досліджуватимуться, є вкрай актуальними й цікавими, та такими, що потребують подальшого дослідження та опрацювання».

 

Інженерний навчально-науковий інститут

 

Схожі новини