Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Студентка ЗНУ Анна Луценко перемогла в конкурсі творчих людей «ПроКреатив. Літературний виклик»

Студентка ЗНУ Анна Луценко перемогла в конкурсі творчих людей «ПроКреатив. Літературний виклик»

Студентка ЗНУ Анна Луценко перемогла в конкурсі творчих людей «ПроКреатив. Літературний виклик»
21.04.2021 12:47 Все Головні новини Факультети Журналістики ZNU Zaporizhzhia National University факультет журналістики творчий конкурс перемога

Нещодавно завершився Всеукраїнський дистанційний конкурс творчих людей «ПроКреатив. Літературний виклик», який відбувся за підтримки Міністерства освіти і науки України та Міністерства культури України, а також Департаменту культури Київської міської державної адміністрації. Серед його учасників були й представники Запорізького національного університету (ZNU, Zaporizhzhia National University).

Авторам потрібно було створити поетичний або прозовий твір, спираючись серед інших слів на зафіксовані умовами конкурсу СІМ СЛІВ (Родина, весна, доля, мріяти, стежка, похапцем, диво), які були обов’язковими та спільними для всіх. Вони мали б бути в кожному творі. Запорізький національний університет представила на конкурсі студентка 3 курсу спеціальності «Журналістика», освітня програма "Видавнича справа та редагування" Анна Луценко. Студентка посіла 1 місце в номінації «Авторська поезія. Пейзажна лірика. Категорія – від 18 до 24 років».

Викладачі та студенти факультету журналістики вітають Анну Луценко з перемогою та бажають їй подальших творчих здобутків!

 

Схожі новини