Університет Абітурієнту Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Викладачі кафедри металургії інженерного навчально-наукового інституту ЗНУ зустрілися зі стейкхолдерами від ТОВ «Запорізький титано-магнієвий комбінат»

Викладачі кафедри металургії інженерного навчально-наукового інституту ЗНУ зустрілися зі стейкхолдерами від ТОВ «Запорізький титано-магнієвий комбінат»

Викладачі кафедри металургії інженерного навчально-наукового інституту ЗНУ зустрілися зі стейкхолдерами від ТОВ «Запорізький титано-магнієвий комбінат»
21.04.2021 13:02 Все Головні новини Інженерний інститут ЗНУ ZNU Zaporizhzhia National University інженерний навчально-науковий інститут кафедра металургії Запорізький титано-магнієвий комбінат зустріч із стейкхолдерами

Нещодавно представники кафедри металургії інженерного навчально-наукового інституту Запорізького національного університету (ZNU, Zaporizhzhia National University) зустрілися з Юрієм Романіченком, директором із персоналу ТОВ «Запорізький титано-магнієвий комбінат».

«Титано-магнієвий комбінат» – це металургійне підприємство, яке є одним з головних роботодавців для випускників кафедри металургії, тому діалог між зацікавленими сторонами щодо підготовки молодих спеціалістів був важливим для всіх учасників зустрічі. Кафедру металургії представляли доцентка кафедри Ольга Бережна, а також гаранти освітніх програм зі спеціальності 136 «Металургія» – доценти Роман Воляр (бакалаврський рівень), Тетяна Нестеренко (магістерський рівень) і професор Віктор Скачков, який є гарантом освітньо-наукової програми зі спеціальності «Металургія» на рівні PHD. Від ТОВ «ЗТМК» участь у зустрічі взяла також заступниця начальника служби управління персоналом Олена Крешталь.

Співпраця зі стейкхолдерами в процесі забезпечення якості вищої освіти – це та стратегія, яка враховує інтереси зацікавлених сторін: навчального закладу й роботодавця. Як правило, діяльність стейкхолдерів поширюється на організацію та реалізацію освітнього процесу; на вдосконалення освітніх програм і навчальних планів; організацію практик на підприємстві роботодавця, а також загальне знайомство студентів із підприємством під час екскурсій і зустрічей молоді з потенціальними роботодавцями тощо. «Саме ці питання і обговорювалися під час наради, – розповів Роман Миколайович. – По-перше, був пролонгований договір про співпрацю та проведення практик для студентів інженерного навчально-наукового інституту. Молодь щорічно проходить на Титано-магнієвому комбінаті всі види практик: ознайомчу, виробничу, переддипломну тощо».

Обговорювалося й створення оптимальних умов для впровадження системи дуальної освіти. Не залишилися осторонь і деякі аспекти викладання спеціальних дисциплін; координування освітньої діяльності та освітнього процесу через участь зацікавленої сторони - ТОВ «Запорізький титано-магнієвий комбінат»; надання від комбінату відповідних пропозицій методичним комісіям щодо освітніх програм.

«Також, – додав Роман Воляр, – ми запропонували робітникам підприємства навчання в нашому інституті на бакалаврському або магістерському рівні». Були порушені й питання з приводу можливості для працівників підприємства підвищувати свою кваліфікацію на базі інженерного навчально-наукового інституту.

Учасники зустрічі висловили впевненість, що подальша співпраця між інженерним навчально-науковим інститутом ЗНУ та ТОВ «Запорізький титано-магнієвий комбінат» продовжуватиметься й охоплюватиме ще ширший круг взаємовигідних ініціатив.

 

Інженерний навчально-науковий інститут

 

Схожі новини