Університет Абітурієнту Навчання Наука Міжнародна
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Студентка економічного факультету перемогла у Всеукраїнському конкурсі наукових робіт зі спеціалізації «Управління фінансово-економічною безпекою»

22.04.2021 11:57 Все Головні новини Факультети Економічний ZNU Zaporizhzhia National University економічний факультет студентська наука Всеукраїнський конкурс студентських наукових робіт перемога

На конкурс надійшло 50 студентських робіт від 62 дослідників з усієї України. Серед них – був проєкт і від студентки економічного факультету ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University) Юлії Руденко. Упродовж лютого-квітня 2021 року відбувався II тур Всеукраїнського конкурсу студентських робіт зі спеціалізації «Управління фінансово-економічною безпекою». У його рамках провели підсумкову онлайн-конференція, яку організував Національний університет «Львівська політехніка». Тож згодом конкурсна комісія здійснила рецензування студентських робіт.

До підсумкової науково-практичної конференції на онлайн-платформі ZOOM рекомендували 14 наукових робіт від 15 авторів із різних регіонів України. Фіналісти захищали наукові роботи під час відео-конференції. Студентка економічного факультету спеціальності маркетинг Запорізького національного університету Юлія Руденко під керівництвом д.е.н., професора Олександра Черепа представила роботу «Економічна безпека підприємства і шляхи запобігання внутрішнім і зовнішнім загрозам». Її наукова розвідка відзначена дипломом III ступеня. У роботі було розглянуто теоретичний та методологічний складники безпеки, через розгляд структурних елементів, та встановлення напрямів економічної безпеки.  Під час підсумкової конференції пролунали цікаві доповіді, студенти- науковці розглядали поняття економічної безпеки, що викликало чимало дискусій.

Викладачі та студенти економічного факультету щиросердно вітають Юлію Руденко та її наукового керівника Олександра Черепа зі значною перемогою та бажають їм подальших наукових здобутків.

Економічний факультет