Університет Абітурієнту Навчання Наука Міжнародна
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / На економічному факультеті відбулося засідання конференції «Молода наука-2021»

На економічному факультеті відбулося засідання конференції «Молода наука-2021»

Двадцятого квітня 2021 р. на економічному факультеті ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University) організували засідання секції «Економічні науки» в рамках ХIV університетської науково-практичної конференції студентів, аспірантів і молодих вчених «Молода наука – 2021» на платформі ZOOM.

Із вітальним словом виступив проректор із наукової та міжнародної діяльності, д.і.н., професор Генадій Васильчук, який підкреслив важливість традиційної щорічної університетської науково-практичної конференції студентів, аспірантів, докторантів і молодих вчених, передав вітання від ректора університету д.і.н., професора Миколи Фролова.

Декан економічного факультету Алла Череп подякувала голові НСТСА економічного факультету Ян Безнос і та науковому товариству студентів, аспірантів, докторантів і молодих вчених факультету за ініціативу з проведення щорічного заходу та підтримку розвитку науки як на факультеті, так і в університеті. Алла Василівна наголосила на значному внеску студентів економічного факультету в розвиток науки в університеті. А саме, декан зазначила, що, незважаючи на те, що Всеукраїнські конкурси студентських наукових робіт нещодавно розпочалися, студенти факультету уже мають 5 перемог: Романова Вікторія нагороджена дипломом 1 ступеня за спеціальністю «Облік і оподаткування», Чеховська Валерія нагороджена дипломом 3 ступеня за спеціальністю «Економіка», Руденко Юлія нагороджена дипломом 3 ступеня за спеціальністю «Управління фінансово-економічною безпекою», Журавльова Анастасія нагороджена дипломом 3 ступеня за спеціальністю «Банківська справа», Чеховська Валерія нагороджена дипломом 2 ступеня за спеціальністю «Управління у сфері економічної конкуренції». Алла Череп подякувала науковим керівникам Нелі Проскуріній та Олександру Черепу за підготовку студентів до участі у Всеукраїнських конкурсах студентських наукових робіт та за перемоги.

Роботою секції «Економічні науки» керувала Голова Наукового студентського товариства студентів та аспірантів економічного факультету Яна Безнос. Вона акцентувала увагу учасників на важливості наукових досліджень, що проводять студенти економічного факультету. Під час конференції молоді студенти-вчені поділилися результатами своїх досліджень та думками стосовно обраних ними тем, а саме:

- Безнос Яна виступила з темою «Особливості організації обліку в бюджетних установах: проблеми та перспективи»;

- Кобець Анастасія представила доповідь за темою «Особливості внутрішньогосподарського контролю»;

- Конєва Анна підготувала доповідь на тему «Децентралізація як метод підвищення ефективності управління доходами та видатками місцевих бюджетів»;

- Соколенко Дар’я, студентка 3 курсу ЕПФК ЗНУ, виступила з темою «Наслідки економічної кризи у фінансовому секторі України».

- Романова Анастасія виступила з доповіддю  на тему «Теоретичні засади внутрішньогосподарського контролю необоротних активів».

До виступу записалися до 50 студентів, що забезпечило змістовність та наповненість науково-практичної конференції студентів, аспірантів і молодих вчених. В конференції взяли участь всі викладачі економічного факультету, за що ми їм надзвичайно дякуємо і є твердженням того, що наука на економічному факультеті має великі перспективи.

Представники економічного факультету вдячні організаторам, доповідачам й учасникам конференції. Вони бажають молодим ученим натхнення, ентузіазму та наснаги у їхній подальшій науковій діяльності.

Яна Безнос,

голова НСТСА економічного факультету