Університет Абітурієнту Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Викладачка кафедри дизайну Ганна Чемерис увійшла до складу редакційної комісії міжнародного наукового журналу

Викладачка кафедри дизайну Ганна Чемерис увійшла до складу редакційної комісії міжнародного наукового журналу

Викладачка кафедри дизайну Ганна Чемерис увійшла до складу редакційної комісії міжнародного наукового журналу
22.04.2021 15:20 Все Головні новини Факультети Соціальної педагогіки та психології ZNU Zaporizhzhia National University факультет соціальної педагогіки та психології кафедра дизайну наукова діяльність міжнародна діяльність

Цього року до здобутків  Ганни Чемерис, старшої викладачки кафедри дизайну факультету соціальної педагогіки та психології ЗНУ(ZNU, Zaporizhzhia National University), додалось ще одне досягнення. Її запросили до складу редакційної колегії міжнародного щорічного видання «Yearbook of Moving Image Studies» (YoMIS), яке планується й керується засновниками та адміністративною радою Дослідницької групи «Moving Image Science» (м. Кіль, м. Мюнстер, Німеччина) та публікується виданням «Büchner-Verlag».

Цьому сприяла активна публікаційна та проєктна діяльність викладачки, спрямована на дослідження процесу створення додатків із доповненою та віртуальною реальністю, яка є невід’ємною частиною захищеного Ганною Юріївною дисертаційного дослідження для здобуття ступеня доктора філософії (PhD) у вересні 2020 року.

Матеріали збірника «Yearbook of Moving Image Studies» – «Augmented Images: Trilogy of Synthetic Realities II» у 2021 році присвячені поєднанню дизайну та анімаційної графіки з технологією доповненої реальності. Цей науковий літопис відображає й обговорює наукові, інтелектуальні та художні аспекти анімаційних зображень із міждисциплінарної точки зору, зорієнтовано на медіа та кінознавство, науки про комп'ютерну та анімаційну графіку, історію мистецтва, ігрознавства та інші галузі досліджень, пов’язані з анімаційними зображенням загалом. а також зв'язок з технічно орієнтованими дисциплінами.

Дізнатися більше можна за лінком: https://www.movingimagescience.com

 

Схожі новини