Університет Абітурієнту Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / На факультеті СПП організували ІІ Всеукраїнську науково-практичну конференцію «Актуальні проблеми педагогічної освіти: новації, досвід і перспективи»

На факультеті СПП організували ІІ Всеукраїнську науково-практичну конференцію «Актуальні проблеми педагогічної освіти: новації, досвід і перспективи»

На факультеті СПП організували ІІ Всеукраїнську науково-практичну конференцію «Актуальні проблеми педагогічної освіти: новації, досвід і перспективи»
23.04.2021 14:11 Все Головні новини Факультети Соціальної педагогіки та психології ZNU Zaporizhzhia National University факультет соціальної педагогіки та психології кафедра дошкільної та початкової освіти наукова діяльність міжнародна діяльність конференція

Двадцятого квітня 2021 р. на факультеті соціальної педагогіки та психології ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University) відбулася ІІ Всеукраїнська науково-практична конференція з міжнародною участю «Актуальні проблеми педагогічної освіти: новації, досвід і перспективи», організатором якої стала кафедра дошкільної та початкової освіти.

Співорганізаторами конференції виступили: Педагогічний університет ім. Комісії Едукації Народової в Кракові (Польща), Інститут вищої освіти НАПН України, Інститут педагогіки НАПН України, Хмельницька гуманітарно-педагогічна академія, Маріупольський державний університет, Харківська гуманітарно-педагогічна академія та Сумський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти. У конференції взяли участь 280 осіб – доктори та кандидати наук, докторанти й аспіранти, керівники підрозділів закладів вищої освіти, директори шкіл, педагогічні працівники закладів дошкільної та початкової освіти.

Із вітальним словом виступили декан факультету соціальної педагогіки та психології, доцентка Ольга Пономаренко та завідувачка кафедрою дошкільної та початкової освіти, професорка Лариса Сущенко.

Доповіді, виголошені під час наукового зібрання, свідчать, що на сьогодні актуальними є питання розвитку вищої освіти в Україні в контексті інтеграції в європейський культурно-освітній простір; організації освітнього процесу в Новій українській школі; інноваційного менеджменту в сучасній освіті; підготовки фахівців для дошкільної, початкової та спеціальної освіти. А також – упровадження інноваційних технологій в дошкільній педагогіці; інклюзивної освіти; безперервного професійного розвитку та підвищення кваліфікації педагогічних працівників в аспекті міжнародного і вітчизняного досвіду. У результаті обговорення були запропоновані різні шляхи пошуку й трансферу ефективних шляхів організації освітнього процесу у закладах освіти крізь призму сучасних реалій.

Організатори щиро дякують усім учасникам конференції та сподіваються на подальшу співпрацю. Вони чекають на подальші зустрічі.

Із матеріалами конференції можна ознайомитися за покликанням:

https://drive.google.com/file/d/1clNM5oq7aynqzl4IVr06Q9wRkQ0ewPVp/view?usp=sharing

За результатами роботи конференції вийшла збірка наукових тез. Ознайомитися з цими матеріалами можна за лінком:
https://drive.google.com/file/d/1YCEVr-_VbRCusJwbYGaCDDkOcK8nY6kG/view?usp=sharing

 

 

Схожі новини