Новини пресслужби ЗНУ / Новини / У ЗНУ в рамках конференції «Молода наука-2021» провели засідання секції «Фізична терапія, ерготерапія, здоров’я людини та медико-біологічні аспекти фізичного виховання і спорту»

Двадцятого квітня під керівництвом завідувачки кафедри фізичної терапії та ерготерапії факультету фізичного виховання, здоров’я та туризму ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University), професорки Надії Богдановської викладачки кафедри: Наталя Позмогова, Ірина Кальонова, Олена Бессарабова, Олена Іванська, Лариса Потапова, Олена Потапова та Марина Джос разом зі студентами 2-4 курсів провели на платформі Zoom онлайн-засідання секції «Фізична терапія, ерготерапія, здоров’я людини та медико-біологічні аспекти фізичного виховання і спорту». Захід відбувся в рамках регіональної XIV університетської науково-практичної конференції студентів, аспірантів і молодих вчених «Молода наука- 2021».

Студенти 2-4 курсів спеціальності «Фізична терапія, ерготерапія» підготували актуальні доповіді з презентаціями.

Так, Ковальова Анастасія, Семешко Михайло, Давиденко Анастасія та Варавін Станіслав представили сучасні методи діагностичного обстеження та особливості їхнього використання в практичній діяльності. Доповіді Пучкової Анастасії, Оніщук Вікторії, Прокопенка Данила, Руленка Владислава й Ревенка Данила були присвячені сучасним засобам реабілітації при різних нозологіях. Марусенко Дарія доповіла про важливість фізичних вправ у попередженні гіподинамії в осіб похилого віку під час карантинних обмежень. Курдас Єва продемонструвала допоміжні засоби реабілітації після ендопротезування кульшового суглобу. А студенти Прокопенко Данило та Красна Надія ознайомили учасників із сучасними методами лікування компресійних переломів та остеопорозу.

Родзинкою заходу був відеоролік «Правила поведінки та комплекс терапевтичних вправ після ендопротезування кульшового суглобу», який підготували студенти 2 курсу: Прокопенко Данило,  Ревенко Данило та Оніщук Вікторія. Тези доповідей учасників секції будуть опубліковані у щорічному збірнику тез «Молода наука-2021» Запорізького національного університету.