Університет Абітурієнту Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Викладачка факультету соціальної педагогіки та психології розповіла вчителям про діяльнісний підхід в освіті

Викладачка факультету соціальної педагогіки та психології розповіла вчителям про діяльнісний підхід в освіті

Викладачка факультету соціальної педагогіки та психології розповіла вчителям про діяльнісний підхід в освіті
26.04.2021 10:07 Все Головні новини Факультети Соціальної педагогіки та психології ZNU Zaporizhzhia National University факультет соціальної педагогіки та психології кафедра дошкільної та початкової освіти вебінар освітній процес співпраця зі вчителями

У рамках міського проєкту для педагогів початкових класів «Наукова підтримка інновацій в освіті» Центр професійного розвитку педагогічних працівників міста Запоріжжя запросив до співпраці доцентку кафедри дошкільної та початкової освіти факультету соціальної педагогіки та психології ЗНУ(ZNU, Zaporizhzhia National University) Юлію Зубцову. Викладачка провела вебінар для 100 педагогів міста Запоріжжя на тему «Діяльнісний підхід в освіті».

На початку вебінару, користуючись нагодою, Юлія Зубцова запросила до навчання в Запорізький національний університет педагогів, які не мають ступеня вищої освіти бакалавр або магістр, розповіла про спеціальності факультету соціальної педагогіки та психології, ознайомила з умовами вступу до університету. Під час виступу Юлія Зубцова зупинилась на одному зі шляхів впровадження принципів діяльнісного підходу, а саме – на груповій роботі в початковій школі. Доцентка зазначила, що дуже складно передбачити, у якому світі житимуть наші діти: адже він швидко змінюється, проте завжди їм потрібно буде вміти працювати в команді й співпрацювати. Школярі повинні не просто разом розв’язувати задачі чи вправи, а мають робити проєкти, дослідження та спільно шукати рішення проблем.

Упродовж вебінару Юлія Зубцова ознайомила слухачів із перевагами, труднощами командної роботи, надала рекомендації щодо поліпшення ефективності роботи в групах. Найбільш цінним для вчителів-практиків були поради щодо способів об’єднання дітей в групи та обрання спікера. Також Юлія Зубцова запропоновали вирішення проблеми групової роботи під час дистанційного навчання. Для цього запропонувала вчителям алгоритм роботи в ZOOM щодо організації командної роботи в сесійних залах. Модераторка заходу – консультантка Центру професійного розвитку педагогічних працівників Лариса Стрілець – висловила подяку Юлії Зубцовій та надію на подальшу співпрацю із кафедрою дошкільної та початкової освіти.

 

 

 

Схожі новини